Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondják Amy Winehouse-ra...

Miért mondják Amy Winehouse-ra hogy csúnya?

Figyelt kérdés

Azt nem mondom hogy a világ legszebb nője, de szerintem egyáltalán nem csúnya. Pl: Ezen a képen egész normálisan néz ki.

[link]


2011. jún. 20. 20:59
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
Csakhogy ő nem is akart leszokni! A leghíresebb dalának a szövege is ez: nem akarok leszokni No, No, No. Hát most a halál végleg leszoktatta.
2011. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van 49%-os! Eddig alig volt itt hozzászólás, most meg idejönnek okoskodni,ócsárolni,GUSZTUSTALANOK!
2011. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom hány világszépe van ezen az oldalon,illetve hány aki ilyen sikert ért el.
2011. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Meg aki belinkelte a belgrádi koncertet,ajánlom, nézzen meg egy másikat is!!!!!Nagy okos!!!!!
2011. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
2011. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig is Amy lesz a legjobb és a legszebb.

RIP Amy :((((((

2011. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
100%
igy van szerintem is nagyon szép volt, megvolt a saját stilusa..aki szidja az csak szeretne ugy kinézni mint ő :D még bedrogozva is ;)
2011. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

nyilván az mond ilyeneket aki csúnyának akarja látni, vagy érdeke , a szenzációhajhászás - a semmit nem kímélő tiszteletlenségig gátlástalan paparazzik ízléstelen fotóit beveszi...

A világ legszebb nőjéről is lehet ronda, perverz fotókat készíteni... ezt mindenki tudja.. csak egy kis ügyesség kérdése.. és mindjárt lehet generálni a dolgokat, hull a sok pénz a fotósok ölébe.. nem számít, hogy közben tönkre tesznek egy embert....

nem volt aki odafigyeljen, hogy ne fényképezzék állandóan, minden helyzetben, kiforgatva. megalázóan...

ezt már a nagy filmsztárok többsége nem engedi, hogy a közelébe jussanak ilyen lesifotósok, hiszen akárki kicsúfolható a megmerevített fotókon, vagy összevágott videókon stb..védeni kellett volna ettől..

én csinosnak tartom, arányos alkata volt igaz kicsit alacsony, d e mégis nagyon szépen tudta tartani magát, mozogni is egyedi volt a színpadon..

azon felül nagyon jól öltözködött...eredeti sminkje volt.. és az arca, bár picit erőteljes csontozatú volt, nagyon kifejező és fotogén tudott lenni...

2011. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!