Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondják Amy Winehouse-ra...

Miért mondják Amy Winehouse-ra hogy csúnya?

Figyelt kérdés

Azt nem mondom hogy a világ legszebb nője, de szerintem egyáltalán nem csúnya. Pl: Ezen a képen egész normálisan néz ki.

[link]


2011. jún. 20. 20:59
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Tipikus alkoholista képe van.
2011. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%
azért mert ,csúnya ,ja és stúdióképkből illetve videókból ne ítéljetek ,hogy ott milyen szép ,mert ott 5 tonna smink van rajta és photoshop -mindenre képes
2011. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
írtam már ide, hogy csúnya, de attól függetlenül nagyon sajnálom :/
2011. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
31%

Én is nagyon sajnálom.Nekem van tőle exlusive dvdm, és én onnan mondtam,hogy jól néz ki.Meg amúgy is.

Sosem volt csúnya,mindig is helyes volt, a drog tette őt néha azzá...

2011. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
86%-os te biztos ilyen 15-24 közötti vagy,akiknek az ilyen szabó zsófi,vv zsófi, barbie jön be.Hát igen,így érthető.
2011. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
86%-os! Amúgy a smink kiemel,és NEM átalakít!!!
2011. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%

Iszonyatosan ronda, az utcán kb megijedtem volna tőle.Ha ad magára akkor is ronda, de akkor már legalább nem ijesztő.


Amúgy nem nagyon sajnálom, az értelmesebbje nem drogozik.

De ezzel nem azt mondom hogy örömmel tölt el, ahnem totál semleges érzésem van azzal kapcsolatban h meghalt.

2011. júl. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
De most már nem szép vagy csúnya, hanem halott. Nyugodjon békében.
2011. júl. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
2%

Hát igen, most legalább kiderült, hogy nem csak ronda, de hülye is. Mert igen, az értelmesebbje nem drogozik. Mindenesetre szép kis barátai meg családja lehet, hogy ezt hagyták....

Nyugodjék békében!

2011. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
69%
Dögöljetek meg mind ti retkes kis kur*vák mit kell itt szidni?Elmondom hogy a 90 %-otokra 27 éves koráig még anyuci fog mosni főzni!Amúgy meg mit ártott nektek?A koncertjein is mindig szerény és nem veszi természetesnek ha tapsolnak neki hanem látszik rajta hogy örül és megköszöni stb..szval befoghatja az összes aki rosszat mondott rá..és nem kérem hogy bármelyik okos is belinkelje a Beográdi koncertjét mert láttam...de biztos nem azért lett drogos mert kva jó volt a buli..amúgy megnézném hogy ti hogy fogadnátok ha minden cikk így kezdődne..: a köztudottan drog és alkoholfüggő énekesnő ..stb stb..így nem is lehet leszokni :@
2011. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!