Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek hogy jöhetnék...

Szerintetek hogy jöhetnék össze SPvel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy.
2011. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is mesterfokúra fejleszted a Dzsijáó harművészeti kézségedet, megölöd a többi 100000 tinit, aki pontosan ezt akarja, s bezsebeled a trófeát. Ha mzlid van, összejöttök, ha nem, változz szirénné és hódítsd meg az énekeddel.

Esély erre is van....

2011. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
ha lány vagy nincs esélyed, ha fiú akkor van ;)
2011. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
bocs,de ezt most beküldöm a nemkutyának...xd
2011. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy. Majd kinövöd.
2011. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy. Elhiszem, hogy rosszulesik, én is imádok egy énekest, akivel még kevesebb lenne az esélyem, mert amerikai. És én is rágolndolok folyton folyvást... Nyugi idővel beletörődsz, viszont ha szerencséd van és Magyarországon laksz, akkor még könnyen lehet, hogy valahol összefutsz vele. :)
2011. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

"A nevem SP, a szoba nem tőlem meleg!" (Vagy mégis?!)

De ha normális választ akarsz: Bocsi, de szerintem nagyon sok emberrel jobban járnál, mint SP-vel. Én láttam élőben, de... inkább ne láttam volna. Hidd el, élőben éppen annyira visszataszító, mint amennyire egyesek menőnek és jóképűnek hiszik...

2011. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A cosmo-ba azt olvastam róla, hogy eddig minden barátnőjét a facebookon ismerte meg.. ha tényleg komolyan gondolod, akkor hajrá:D
2011. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Glambert^^ ***** válasza:
ÚRISTEN!! Sehogy. Bocsi,de SP túl beképzelt ahhoz,hogy beleszeressen egy idegenbe.
2011. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!