Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehet kapcsolatba...

Hogyan lehet kapcsolatba kerülni SP-vel vagy Fluorral?

Figyelt kérdés
nem szerelmi kapcsolat, hanem beszélgetésre :))
2011. jún. 11. 18:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Ok nélkül miért melegeztek le akárkit is? Szembe jön veled egy akárki "unszimpi" alak, aztán utánakiáltasz hogy: "mivan b*zi?" Azért most milyen undorító dolog valakit leb*zizni, vagy akármi? Most ha te koleszban egy szobában laksz egy azonos nemű emberrel, akkor ti most egyből homárok vagytok, vagy most ezt nem értem. Én imádom Fluort, és nem azért mert ez a "divat" hanem mert tényleg jó az amit csinál. És csak sajnálni tudom azokat, akik nem tettek semmit se (értsd.: TE), és mást fikáznak. Menjél inkább dolgozni aztán panaszkodj a többieknek. ;) Sok szerencsét Neked (és a többi kedves b*zizósnak is) az "életben".(Mert hogy neked orbitális szerencse kell az is biztos) További szép napot! ;)

És asszem nem is voltam bunkó se! :)

2011. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
*és asszem nem is voltam bunkó
2011. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem azért homározom őket mert együtt laknak, ezzel nincs semmi gond, hanem azért amit csinálnak meg amilyen nyálasak, partyszemüveg stb... Azért kíváncsi leszek, erre a "tényleg jó amit csinál" Fluorra 5 év múlva is emlékezni fogsz-e/fogtok-e. Nem hiszem, de akkor mi ez ha nem divat. És igazad van tényleg orbitális szerencse kell nekem az életben, hogyha nem akarok ilyen divatmajom lenni aki se énekelni se táncolni se semmit nem tud. Nembaj pár év aztán mennek a süllyesztőbe ahová valók.
2011. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
51%
Felmész Pestre és megkeresed a Kék osztriga bárt !!!! hidd el nekem ott lesznek !!!!!
2011. jún. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!