Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Eric Saade meleg, vagy csak...

Eric Saade meleg, vagy csak poénból csókolózott egy sráccal?

Figyelt kérdés
Láttam egy képet amin csókolózik egy sráccal,de lehet , hogy pl. ez is olyan mint Katy Perrynél: megcsókolt egy lányt, viszont férje van . Előre is köszi a választ :)
2011. jún. 6. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lepne meg, ha meleg lenne...
2011. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

húhh de jó xD ezt találtam : [link]

akkor ezek szerint nem meleg, csak poén volt :D

2011. jún. 6. 21:13
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
én kitaccsolnék a padlóra, ha csókolóznom kéne egy sráccal, úgyhogy valószínűleg az...
2011. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Persze hogy csak poén volt! hiszen 3-4 éve van együtt egy csajjal Molly Sandénval sajnos:(
2011. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. szerintem poénból nem lehet csókolózni csak úgy azonos nemű emberrel.
2011. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hmm kitudja...lehet h meleg, csak a barátnő az álca XD
2011. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Birom a srác zenéjét, de szerintem meleg.

És ne jöjjetek már ezzel h barátnője van. És? Kinek nincs? Attól még lehet meleg. Csak mert csaja van, még nem biztos hogy érez is vmit. Reklám csak. Mondjuk nekem tökmindegy, h meleg-e vagy sem, ígyis úgyis szeretem :D 19F

2011. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Chh..csak rá kell nézni arra a tipikus homi fejére és már tudod is a választ.::D persze hogy meleg..-.-" egy mocskos kisb*bzi..és akkor mi van ha van barátnője?!nem biztos hogy szereti..sőt szinte biztos hogy nem ha már sráccal homokozik..hogy lehet valakit poénból megcsókolni?!-.-" de még ha nem lenne azonos a nemük..ha nekem egy lánnyal kéne csókolózni tuti pofán hánynám a csajt :"DD szal egyértelműen b*zi..

L/14

2011. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*más
2011. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

14.11es vagyok

Candy azért lány létedre elég keményen Bzizol.

Én pasi vagyok mégsem ítélem el a melegeket. Ericet sem.

Én úgy vagyok vele, hogy énekes, és ha tetszik a zenéje, akkor hallgatom. Hogy homár-e vagy sem, az már az ő dolga...

2011. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!