Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Varga Livius (Quimby) szerinte...

Varga Livius (Quimby) szerinted jó pasi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
de jó ám:)) bár én inkább a Kiss Tibit kérem, de a Líviuszt sem rugdosnám ki az ágyamból:)) de mivel nős, van egy gyereke és tudomásom szerint boldog kapcsolatban él, így ennek kicsi az esélye:)
2011. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem jön be...
2011. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ő egy körte... :D amúgy én elfogadnám, körte mivoltától függetlenül :D
2011. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem konkrétan nem jó pasi, viszont amit csinál, egyszerűen jó nézni, úgy beleéli magát a zenébe :) Nagyon nagy embernek tartom! És nem csodálkozom azon se, ha sok mindenkinek bejön, eléggé rendben van a kisugárzása :)

Aki a Quimby-ből tényleg a szó szoros értelmében jó pasi az számomra Tibi :)

2011. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tibi már más kategória. :D Ő olyan szép, hogy szerintem még a férfiaknak is tetszik.
2011. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hehe, ebben lehet valami :D bár tény, tényleg külön kategória :)
2011. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
olyan belső kisugárzása van, hogy lassan 20éve ő az egyik titkos szeretőm :D Képzeletben persze... Novák Péter mellett, nem mögött, meg előtt :D Livius áhhh...imádom azt a régi szokol rádiósan recsegő hangját, meg csillogó szemeit...
2013. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tibi nagyon szép, de számomra Livius érdekesebb személyiség, az én egyéniségemhez jobban passzol. Nagyon bírom őt :)
2014. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!