Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van olyan híresség, akibe...

Van olyan híresség, akibe "beleestetek", de nem a külsejükbe, hanem inkább a karaktere vonzott?

Figyelt kérdés
Lehet színész, színésznő, vagy énekes, mindegy. Lehet jóképű, ill szép nő, de lehet átlagos is. Lehet filmbeli karakter is. Nekem pl Josh Groban bejönne, mert nagyon jó humora van és az interjúkból ítélve jó ember is, természetes, nem játssza meg magát. Bear Grylls ugyanez miatt. Akinek a filmjeit még nem szalasztom el az Nicolas Cage, Johnny Depp, Adam Sandler... most több nem jut eszembe. Írjatok! :)
2011. ápr. 29. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Adam Lambert nekem abszolút ilyen. Szerintem helyes ,és gyönyörű arca van,de mégsem az fogott meg elsősorban,hanem a kisugárzása, a megjelenése vonzó szerintem.


A másik Johnny Depp,akiben szintén van valami plusz ,amellett ,hogy jóképű.


Régen pedig Tom Felton volt ilyen,és ő a legjobb példa erre szerintem,mert nem tartom helyesnek, de Draco Malfoy szerepében imádom.


18/L

2011. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gyűrűk urából Eomer (Karl Urban) :)
2011. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Számomra is Adam Lambert ilyen..:)

Egy csodálatos és nagyon vonzó pasi!

2011. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van...Noel Gallagher, és abszolút nem a külsejébe, de az egész ember tökéletes :)
2011. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jim carrey, ashton kutcher, david schimmer, robert knepper, matthew mcconaughey, barry pepper :) 17/l
2011. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

persze, nem véletlen, hogy az összes kedvenc énekesem férfi

pl michael jackson (eredeti és elfogadható állapotban)

bruno mars, a beatles-ből paul és john, elvis...

naés tom felton...

egyikük sem a körülimádott jóképű pasi de engem megfogtak :)

2011. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aszolút :)


Tom Felton (a HP filmek Draco Malfoya)

ééééés


Ben Barnes (Narnia - Caspian; Dorian Gray - címszerep :D)


John Simm (Dosztojevszkij - Bűn és bűnhődés, BBC verzió - Rogyion Romanovics Raszkolnyikov)


..de most azt abszolút favorit Ben... de csak és kizárólag félhosszú hajjal... hihetetlen ember, a nevetését ezerszer is meg tudom hallgatni, egyszerűen imádom :)

A párom úgy döntött, nem bírja, növeszti a haját, egyébként nagyon hasonlít Benre :)

2011. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Sp pl nem olyan helyes viszont az tetszik h közvetlen a rajongóival nincs ellszállva magától meg ahogy az interjúk ban is beszél szóval a kisugárzása <33
2011. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!