Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem ellentmondasos, amit Lady...

Nem ellentmondasos, amit Lady Gaga nyomat?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy azt mondja:

1. minden embert ugy kell elfogadni, ahogy van. Ugye sok szama errol szol es ezt mondogatja, de kozben o szinte halalra ehezteti magat, hogy fogyjon. Ezek szerint o nem tudja magat elfogadni? Illetve ha nem egy szep no (mert nem az), akkor miert kell magat kitennie annyira? Semmivel sem masabb igy, mint a tobbi enekes.

2. azert oltozik furcsan, hogy elfogadjak es mas csodabogarakat is altala. Csakhogy a csodabogarak nem tobbszaz dollaros ruhakban, profi sminkes, fodrasz es stylist altal neznek ki ugy, ahogy, mig Lady Gaga ruhai mereg draga "ruhakoltemenyek" es egy cipoje is 10-szer annyiba kerul, mint egy atlagos ember viselete.

3. amit csinal, az szerinte muveszet, valami nagyon uj, de kozben ugyanolyan popzenet csinal, mint akarki mas az "iparban", max. a kulsosegekben hoz "ujat" (olyan ujat, ami mar nem uj, hisz evek ota ugyanabban a stilusban nyomul es mar mindenki megszokta a furcsasagait). Tud-e ujat mutatni?


2011. ápr. 18. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes,mert sok igazság van abban ,amikor bírálják Gagát egy-egy megnyilvánulása miatt. Ugyanakkor számomra hiteles amit hirdet,bár nem annyira ,mint pl egy Adam L.-től. A céljuk közös,csak az eszközeik mások.


Nem hiszem hogy éhezne,azért ,hogy fogyjon. Valóban kiáll a rajongókért és az elfogadást hirdeti,bármiben is különbözik valaki az átlagostól. Az a baj vele,hogy néha túl van ez játszva. Talán erre gondolhatsz. DE ez nem azt jelenti hogy nem őszinte ,csak talán néha mellényúlnak és rossz oldalról közelítik meg, ellentmondásosan közlik. Gaga túl "összerakott" nekem.


Azt azért nem mondanám ,hogy olyan popzenét játszik mint bárki. A popzenétől nem kell csodát várni,de azért lehet különlegeset alkotni ebben a műfajban. Kicsit Madonna-kopp néha,de azért újat tud mutatni,pl az új,Judas c. szám nekem "újszerű" volt,de mégis visszatért a régi Gaga.

2011. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Cikkeztek rola, hogy ossze is esett, mert annyira szigoru a dietaja. Akkor o is a tokeletessegre torekszik, csak nem jon ossze neki es nekem van egy olyan erzesem, hogy ez a kulsovel kapcsolatos elfogadas dolog onnan ered, hogy o csunya es igy akarja magat elfogadtatni/eladni. Meg nekem bizonyos dolgokban borzasztoan tullo a celon. Pl. nekem a melegekkel semmi gondom, de Gaga olyan hulyesegekert kampanyolt, hogy a katonasagnal nyiltan ki lehessen mondani, hogy adott katona meleg. Arra nem gondolt, hogy milyen atrocitasok ernek az adott szemelyt illetve emiatt es epp a melegeknek lenne a legrosszabb.
2011. ápr. 18. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Vannak ellentmondásos kijelentései is. Egyébként sokak szerint a viselkedéséből kiderül, hogy Gaga egy patológikus eset. Gagának egy jó pszichiáterre lenne szüksége. Egyébként szexuálisan aberrált is, nem csoda, hogy bekattant.

Elmebeteg, deviáns rettenet!

2011. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vicces ahogy megbotránkoztatja a sok besavanyodott embert :D
2011. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A besavanyodottsag fokmeroje az, hogy valaki idiota ruhakban van-e vagy sem?
2011. máj. 10. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!