Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV anikó roma származású?

VV anikó roma származású?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 20:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%

utolsónak:

aki egy olyan szenny műsorban vállal amatőr színészkedést, mint a vv4, annak nincsenek belső értékei:P

kérdezőnek:

szerintem, van benne egy kicsi...:P

2011. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:

utolsónak:

biztos nagyon jól ismered.én csak a tv-ből látom, nekem feltűnt benne pár pozitív dolog, de kössz, hogy felnyitottad a szemem:P

2011. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
31%

és ha van benne ? baj ... ? OMG...ez a sok raszista...

mi lesz itt kitör a 3dik VH?

2011. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg egyáltalán nincs benne vonó! Most miért? Azért mert fekete a haja és barnább a bőre? Mit számít? Az arca egyáltalán nem cigányos!


Amúgy meg miért, a magyarok talán szőke kékszemű skandináv nép? Már bocsi, de az echte turáni alföldi magyarok pont, hogy ugyanilyen feketék.


Annyira szánalmas, hogy ha valaki egy picivel sötétebb az átlagnál, akkor már egyből megy a cigányozás.

Ennyi erővel a szőke embereket is le lehetne simán "szláv kutyázni", ugyanis a honfoglaló ősmagyarok aligha voltak szőkék Ázsiában.

Ja, hogy ez már nem tetszik? Ez van.

2011. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
60%

mit kell b.asztatni, fogadok, h a ronda irigy p.icsák cigányozzák, mert k.va jó csaj, és igenis vannak belső értékei, mint minden más embernek, esetleg neked ez nem szimpi, de mindenkiben van vmi szép

nem cigány és tök egyetértek az utolsóval

17f

2011. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:

"Szerintem nem. Csak kreol bőre van, az szép."


Kreol bőr = cigány

2011. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

"Kreol bőr = cigány"


Szőke haj = szlovák

2011. ápr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

hazafi93-nak

ez az egész show meg van rendezve, ha nem vetted volna eddig észre, a bent lakók pedig amatőr színésznek lettek szerződtetve, hogy egy országot verjenek át...az ilyeneknek tényleg van belső értékük...-.-"

15/F

2011. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem h az, de ha az is lenne engem az sem érdekel, mert tök szép csaj, aranyos, okos :$.. szal nagyon szimpi
2011. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!

Nektek ki a jó édes anyátok mondta hogy én cigányozom??

A kérdés onnan eredt, hogy Ani azt mondja Aleknak hogy "benned annyi görög van mint bennem arab". Ezért gondoltam hogy esetleg roma. Nem rosszindulatból, én is bírom Anikót. Tényleg szép lány, és amiket olvastam az újságba, szerintem neki is vannak belső értékei. Ha valaki valami "rosszat" mer feltételezni (ami jelen esetben nem is rossz) rögtön azt kell hinni hogy rosszindulatból mondtam?

2011. ápr. 17. 15:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!