Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ciki ha szereti valaki a...

Ciki ha szereti valaki a tokio hotelt?

Figyelt kérdés
Bocsi,de muszáj fel tennem a kérdést...A legjobb b.nőm imádja őket,de nem merte nekem elmondani,mert szerinte ciki...Pedig szerintem nem...Legalább is én nem nézem le ezért...Ezek szerint mások igen???
2011. ápr. 7. 15:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igazad van! Jól teszed :)
2011. szept. 8. 20:15
 12/13 anonim válasza:
Szerintem a Tokio Hotel NEM ciki!! Én is szeretem öket söt imádom és ha valaki ezert elítél annak csak annyit mondhatok hogy szánalmas!!
2015. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Bár a kérdés ed óta eltelt pár év én mégis csak most válaszolok rá mert most bukkantam a kérdésedre... Nem tudom, hogy a barátnőd szereti-e még mindig a th t de én csak annyit mondok mindenki azt csinál amit szeret úgy él ahogy akar és azt hallgat amit akar és szeret, én ha valamit szeretek vagy kedvelek azt nem szégyellem ki nyíl vanitani
2017. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!