Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek nem hízott meg...

Szerintetek nem hízott meg undorító módon Czene Attila?

Figyelt kérdés

Régi kép: [link]


Mostani: [link]


2011. márc. 7. 18:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Az szólja le először, aki maga is csúcsformában van és kevesebb 90 kilónál...

Ezt a sok rosszindulató ******! Hol élünk? mi a ***** köze van hozzá mindenkinek, hogy meghízott CA? Nem teljesen mindegy nektek?...

2011. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

[link]

Eléggé elhízott, pláne hogy most még kopasz is és így alig ismertem meg.

2011. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Az szólja le először, aki maga is csúcsformában van és kevesebb 90 kilónál...

Ezt a sok rosszindulató ******! Hol élünk? mi a ***** köze van hozzá mindenkinek, hogy meghízott CA? Nem teljesen mindegy nektek?..."


Mi ez az az szólja le először szöveg? Nem teljesen mindegy neked, hogy ki mondja ki nyíltan a tényeket? Nem értem, mit vagy úgy felháborodva. Meghízott, le van borotválva a feje, igenis döbbenet, mert nem ilyennek ismertük meg. Ez hol leszólás?

2011. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 bjuka8 válasza:

Valószínüleg már nem olvassátok el mindannyian ezt, akik itt fikáztátok Czene Attilát pár éve...

2010-2011-ben naponta jártam látogatni az unokatestvéremet a Kékgolyó utcába (gyengébbek kedvéért ez az Országos Onkológiai Intézet), ott találkoztam vele néhányszor. Beteg volt, csak mivel nem mondta el a Blikknek meg a Hot magazinnak, ti nem tudtatok róla, hanem azonnal lefikáztátok, hogy milyen igénytelen.

2015. dec. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!