Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan írhatnék, vehetném fel...

Hogyan írhatnék, vehetném fel a kapcsolatot Jared Padaleckivel, vagy Jensen Ackles amerikai szinésszel?

Figyelt kérdés

Odaátban is játszottak. Sajnos twitteren látom őket csak fent,viszont nem tudom hogy írhatnék nekik,esetleg facebookon nem tudom melyik az igazi Jared,v Jensen. Esetleg valami más ötlet?(=


normális válaszokat pls.


2011. márc. 4. 15:47
 1/6 anonim válasza:

Szia! Elég rég érkezett a kérdés, de azért válaszolok.

Ilyen oldalakon nem hinném, hogy érdemes próbálkozni, a hivatalos címüket kéne megkeresned, szerintem valamelyik magyar vagy külföldi rajongói oldalon biztosan meg tudják mondani. Sajnos nekem fogalmam sincs, és nem akarlak félrevezetni.

Azt viszont nem árt, ha tudod, hogy twitteren egyikük sincs fenn! Lehet, hogy ez idővel változni fog, de többen, köztük ők maguk is megerősítették, hogy azok nem ők.


Amúgy óriási Supernatural fan vagyok, ha egyszer lesz rá pénzem, tuti elmegyek egy conventionre, nagyon kedves emberek, életre szóló élmény lehet találkozni velük.

2011. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! értem rendben, azért köszi. :) convention ? Az mi ? :)

Örülök, h te is supernatural fan vagy ^^ mér maradt el 2 rész is most ?

2011. márc. 22. 14:57
 3/6 anonim válasza:

Még mindig az első vagyok :)

A convention az amolyan közönségtalálkozó, ahova meghívnak egy-két szereplőt a sorozatból. Borsos ára van, és néha nem is megy el rá minden főszereplő, de amúgy lehet velük fotózkodni, kérdezni, ilyesmi. :)

[link]

itt olvashatsz róla bővebben.


Most úgymond tavaszi szünet van, április 15-én tér csak vissza a sori. Ilyenkor sok műsor van így, hogy a részek kitartsanak májusig.

[link]

itt értesülhetsz mindenről időben, ha érdekel. :)

2011. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia ismét :D

nagyon köszi az infókat és hogy írtál! Hát ezen a "közönségtalálkozón" meglepődtem :D Biztos nagyon jó lehet, már ha valaki tud angolul legalább alapfokon :D Szerintem el fogok menni egy ilyenre ha majd még jönnek :)

<3

2011. márc. 25. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:

nem konkrét válasz, de a TWITTEREN Jared Padalecki pár hete fent van :)

[link]

és ez tuti ő, a képek alapján :)

2011. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Misha Collins(Castiel)is fent van twitteren és nagyon sokat használja,ha akarod őt is lecsekkolhatod,nagyon brutál dolgokat képes csinálniXD
2013. júl. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!