Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez lehetséges? (akik nem...

Ez lehetséges? (akik nem nézik VV-t ne írjanak : D)

Figyelt kérdés

Szerintetek is azért barátkozik Éva (B)Alekosszal, hogy (B)Alekosz egy erősebb karakter és akik Alekoszt szeretik.. azok párbajon is rá szavaznak (Évára) ?? Szal Évának Alekosz csak egy stabil pont és akik (B)Alekoszt szeretik azok Évát is.. én ezt gondolom

rühellem Évát is meg (B)Alekoszt is xD :D ezért nemér leszólni, mindenkinek van egy véleménye:P


2011. febr. 28. 13:31
 1/8 A kérdező kommentje:

Alekosz fanok!!! A Balekosz miatt bocsánat!!! :))))

ne vegyétek figyelembe.. :D

2011. febr. 28. 13:32
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az a véleményem, hogy mindketten úgymond kirekesztettek a villában, ezért is tartanak ki jobban egymás mellett, mert megértik a másikat. Nem kell ebbe többet belelátni, mint ami.
2011. febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előre leszögezem, hogy az első adástól kezdve kedvelem Alekoszt, akárcsak Éva, tehát szerintem ő is az első időktől kezdve szimpatizál vele, nem érdekből. Szandika viszont rafinált módon jár most el: látja, hogy Alekoszt valahogy el kell távolítani, ezért állt át, hogy megutáltassa még jobban Alekoszt, ismét kivigye valaki, mert tudja, a végjátékban neki konkrétan nincs esélye ellene.
2011. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szóval ez csak Éva és Alekosz ellenesek véleménye..:DD bár gondolom ti birjátok Alekoszt de azért ment a zöld mancs :D
2011. febr. 28. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pl azért, mert mondjuk Alekosz a kedvencem tuti nem dobok sms-t az Évára egy párbaj alkalmával. Alekoszra se dobnék, de ez most nem lényeg. Nem gondolom, hogy egyesítik a táborukat, max a tesóknál, de ott is csak a közös ismerősök, mert a tinilányok Gigire tuti nem szavaznának. Az első válaszolónak sok igaza lehet.


Egyébként megfordíthatnánk a kérdést, bárkit kiszemelhetnénk kedvencnek, ugyanez lenne a véleményem. Azért mert valaki kedvel egy erős karaktert, még közel sem biztos, hogy kedveli a vele nyomuló emberkét. Én pl csípem Bécit, de a tesójától ver a víz. Nem tehetek róla, biztos azért van, mert csaj vagyok. :D

2011. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thurston ***** válasza:
63%
Éva nagyon heves vérmérsékletű ember. Képtelen lenne ennyire megjátszani az érzéseit. De ha ettől magadtól nem jöttél rá, akkor borzasztó emberismerő vagy.
2011. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Thurston ***** válasza:
76%

"Én pl csípem Bécit, de a tesójától ver a víz. Nem tehetek róla, biztos azért van, mert csaj vagyok. :D"


Nem hiszem. Én is így vagyok vele. Egyedül azért szurkoltam Olivérnek a Béci elleni párbajon, mert tudtam, hogy ha Béci megy vissza, akkor Giginek még nagyobb pofája lesz, és még ennél is többször láthatjuk majd azt a vicsort a pofáján.

Szóval amúgy egyéniben pont annyira bírom Bécit, mint Alekoszt. De attól a kis csapattól hülyét tudok kapni, élükön Gigivel és a kutyusával.

2011. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Éva biztos, hogy nem a szavazatok miatt barátkozik Alekkal. Hisz legeleje óta barátkoznak, és akkor még nem lehetett felmérni az erőviszonyokat. Az már inkább elképzelhető, hogy azért lóg ennyire a nyakán, mert más nem is nagyon szereti őt a villában. Nagyon jól megértik egymást. Nem kell azért minden mögött érdeket látni.
2011. márc. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!