Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az a kérdésem hogy az alábbi...

Az a kérdésem hogy az alábbi bandákból ki a kedvencetek majd lent írom?

Figyelt kérdés
Nem baj ha nem tudod a nevét csak mond el hogy min játszik pls.:KoRn,SlipKnoT,Mudvayne,Suicide Silence?
2011. febr. 14. 22:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Nekem:SlipKnoT:Mick Thomson,Igázából a SlipKnoT-ból mindenkit szerettek.KoRn:Brian Welch 'HEAD.Mudvayne:Az énekes.Suicide Silence:Abból a gitáros a ritmus-os a szakkálas már mint a rohadt nagy szakállas
2011. febr. 14. 22:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Korn - Jonathan Davis. :) Mert ő egyszerűen zseniális. Iszonyatosan jó hangja van, imádom a stílusát, szörnyen eredeti embernek tartom, és még egy olyan pokoli rossz filmből, mint a Kárhozottak királynője is csinált egy brutálisan jó filmzenét. Sokan gondolják, hogy Head kilépésével más lett a Korn, meg ilyesmi. Én ezt nem hiszem, szerintem a Korn Jonathan Davis, és ha valaki megnézi az Alone I Play DVD-t, akkor teljesen egyértelmű, hogy JD egyedül is egy zseni. :) Persze a többieket is nagyon szeretem és Head is jó volt, de szerintem a Korn JD nélkül nem létezne. Ez csak az én véleményem, nem ér lepontozni! :D
2011. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

JD egy kicseszettnagy gyökér. Ez volt a szubjektív része.

JD atomszar zenész. Ez volt a tényszerű része.

2011. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy egyik bandában sincsenek igazán érdekes karakterek és zenészek szerintem. Zenélni éppenséggel legtöbbjük tudna (Korn kivétel), de ez nem változtat azon, hogy egyik bandától sem hallottam még egyetlen egyedinek vagy újszerűnek mondható megmozdulást sem. Pedig eléggé jól ismerik mindegyik zenekart.


Na, mielőtt elküldtem a választ, mégis eszembe jutott valami: Jim és Mick ikerszólója a The Pulse of the Maggots-ban üt. Remek csapatmunkára vall, főleg mivel ha jól emlékszem élőben is tökéletesen el tzdják játszani.

2011. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szori, hogy ennyit írok, de nem jut eszembe minden amit írni akarok egyszerre. SZóval a másik válaszolónak:

Érdemes azért meghallgatni Head friss szólóalbumát, azon hallhatod, hogy végülis azért a Korn hangzása nagyban függöt tőle. Nem is beszélve Fieldy basszusjátékáról, ami szintén sokat tesz hozzá ahhoz, hogy a Korn Korn legyen.

Nem tudom végülis, lehet mondani, hogy mivel utálom a Kort, nem korrekt a véleményem (tán így is van), de szerintem abszolút mindenki hozzátett, és tény, hogy Head után megváltozott. De ebben valószínüleg az is közrejátszik, hogy JD állítólag kiadta magából a negatív érzéseit, vagy mifene.

Így jobban belegondolva nem vágom mi a szart akartam kihozni ebből. :D

2011. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen head kilépett de vissza is lépett.Szerencsére. :) Meg az hogy sose tom eldönteni hogy head a lead guitaráos vagy a másik.??
2011. febr. 15. 21:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen a SlipKnoT a király.
2011. febr. 15. 21:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen.A SlipKnoT minden idők egyik legjobb zenekara.De ti amúgy hallotátok A Wait And Bleed demóját.Ha meg akarjátok hallgatni akkor itt a neve.:Wait And Fucking Bleed
2011. febr. 15. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!