Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gyűjtenétek neki ti is?

Gyűjtenétek neki ti is?

Figyelt kérdés
Megáll az eszem, otthagyta a családját, most a nője gyereket vár, ő meg lop és még gyűjtenek is neki? Hányan vannak sokkal rosszabb helyzetben ebben az országban? [link]
2011. febr. 9. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyerek nem tehet arról, hogy az apja tolvaj.

Nem tudom, gyűjtenék-e, de ha a gyereknek nem viselik rendesen gondját - márpedig a gyámhivatal szerintem figyelni fogja őket - akkor úgyis elveszik tőlük.

A gyereket sajnálom, a pasas szánalmas, ráadásul korábban kedveltem, jópofának tartottam, de amit csinált, undorító.

2011. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A képeken borostás, elhanyagolt fickónak néz ki, ráadásul aki ilyen kövér, az mitől éhezne? Persze a másik két gyereke után is fizetnie kell a gyerektartást. De akkor is undorító ez. A múltkor még ott harsogott ő is a médiatörvény miatt a Kossuth téren, most meg lopott.
2011. febr. 9. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a másik kollégájával értek egyet. Miért nem csirke far-hátat lopott? Ha annyira éhes volt, és nincs pénze, evett volna meg 2 zsemlét az üzletben, ha számon kérik, nem akkora égés. Nem szép dolog az sem, de éppen téliszalámit választott, kenyér nélkül?

Millióknak lehetne gyűjtést szervezni, akik örülnek, ha zsíros kenyeret ehetnek. És még ott lesznek a lakáshitelesek, adóssággal, lakás nélkül. Meg a többi szerencsétlen család, akiknek a természeti csapások vitték el mindenüket. Majd pont Settenkedőt fogom sajnálni. Felhozták tegnap a tévében, hogy Antal Imre is milyen csórón halt meg. Igaz, fénykorában ő is jól keresett.

Nem Settenkedő az első elvált férfi az országban, akinek a neje a gyerekekkel maradt a volt közös lakásban, új életet kezdett új szerelemmel, mi lenne, ha mindenki elmenne lopni ennivalót? Én kiakadtam, nem kicsit, nagyon.

És ne várja tőlem senki, hogy essek hasra attól, hogy beismerte.

2011. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aki valóban éhes, az kenyeret, vajat vagy zsemlyét lop, nem is lop, mert megeszi ott helyben. Amikor becsülettel élő és dolgozó emberek attól rettegnek, hogy a bankok utcára dobják őket a gyerekeikkel együtt, amikor a nyugdijasok nagy része nem tudja fizetni az egyre magasabb számlákat (villany, gáz, víz, alapdolgok), vagy befizeti, de akkor nincs mit enni, vagy éppen tüzelője nincs, akkor az ilyen alakokat én sem tudom sajnálni.
2011. febr. 9. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Most idefigyelj, ennek a fószernek szerintem most csak az a baja, hogy régen nagyobb lábon tudott élni, mert több felkérést kapott mint most. És most hogy már csak rádiózik, gondolom abból a 2-300 ezres fizuból(nem tudom, hogy mennyit keres, csak saccoltam) már nem tudja magának megteremteni az eddig megszokott életszínvonalat, és most ez fáj neki. Gondolom azért lopott, hogy több maradjon neki, nem azért mert nem volt miből vennie. Egyáltalán nem sajnálom, én pl. polgári panelproli családban nőttem fel, filléres gondjaink voltak, de soha de soha nem loptam semmit. Reggel ötkor nyitom a sörözőt ahol dolgozom, minimálbérért. Én nem csinálok ilyet! Ha megiszok két deci üdítőt, vagy egy kávét, én annak is beteszem az árát a kasszába! Egyáltalán nem tudom sajnálni! Másoknak sem segítenek. Ossza be amije van, ha nem tudja, akkor dögöljön meg!
2011. febr. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!