Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretitek Rihannát?

1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
2 száma ha tetszik a többi szerintem szőrnyű, unalmas. maga a nőtől pedig a hideg ráz, hülyén néz ki, nem szimpatikus, nagyképű.
2011. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Én szeretem,bocsi hogy ennyi képet linkeltem,először nem tűnt olyan soknak :S
2011. febr. 8. 22:24
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kicsit erőltetettek az imidzsváltásai. egy szám tetszik tőle, oszt csókolom.
2011. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem. Tipikus popmaca tipikus balhékkal és unalmas, egykaptafa zenével. A hangja is átlag, de gondolom egy kis "kedvesség" a producereknek megtette a hatását...
2011. febr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
És te szereted az Ill Nino-t vagy Leander-t?
2011. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Régebben szerettem a mostani számai viszont nagyon távol állnak tőlem! Olyan semmilyenek, mintha mindegyik ugyanaz lenne! Arról meg hogy milyen élőben már ne is beszéljünk, én azt szeretem ha egy énekes tud élőben énekelni, és nyújtani valami pluszt is! Rihanna szerintem nem tartozik ezek közé!
2011. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Igen és is jobban szerettem régen,szebb is volt,a zenéi is jobbak voltak,a mostani számai sem rosszak,de nem olyanok mint régen...2 kedvencem van,csak amit belinkeltem,meg az Only girl...Élőben tényleg gáz,régen élőben is jobb volt...

Valaki kérdezte,igen az Ill Nino-t nagyon szeretem,a másikat nem ismerem:)

2011. febr. 9. 20:04
 8/26 anonim válasza:

en szeretem ugy ahogy van!

szexy, noies es jo hangja van!

a hajviseletei nagyon jok kiveve amelyik a russion rulap-nal volt...az szornyu de a tobbi nagyon kreativ!

2011. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ami a Disturbia-ban van az a legrosszab,örülök hogy szereted:):):)
2011. febr. 9. 20:17
 10/26 anonim ***** válasza:
Kiráz tőle a hideg, olyan zombi feje van. Meg egyszerűen nem és kész. A whats my name című száma verte ki a biztosítékot, abban olyan mintha románul énekelne. Gáz.
2011. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!