Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed Détár Enikőről?

Mi a véleményed Détár Enikőről?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Elismerem, hogy korához képest pl. jó a teste, de én mégis csúnyának látom őt. A hangja jó, de szar műsorvezető. Viszont jól mozog.
2011. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hisztérika, aki nem tudja elfogadni, hogy öregszik. Ezért a sok pszichiátria, meg kiborulás, meg stb.
2011. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem csúnya nő,de a viselkedése kiborít,ezért nem is nézem azokat a műsorokat,amikben ő szerepel...
2011. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Furcs a hangja ngem neha megnyugtat neha irrital
2011. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocs nem tudok irni
2011. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy szerintem sokkal tehetsegesebb, mint amilyennek latjuk, mert nem tud kibontakozni a "szerepeben" es tobbre vihette volna, minthogy egy szenny musort vezet, csak megalkudott. Gondolom, hogy konnyebb penzbeveteli forras. Szerintem nem jo musorvezeto, nem illik a musorhoz es masban sokkal jobb lehetne, mert azert nem uresfeju.
2011. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeretnék majd úgy kinézni mint ő ha elérem azt a kort amiben van.Ez a véleményem.De nem fogok,az már tuti.
2011. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem :]
2011. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!