Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Még mindig úgy gondoljátok,...

Még mindig úgy gondoljátok, hogy Justin Biebernek lányos vékony hangja van? (videó)

Figyelt kérdés

[link]


íme :)


2011. jan. 29. 21:33
 1/9 A kérdező kommentje:
2011. jan. 29. 21:34
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
eddig sem volt vele semmi bajom...de omg..a legújabb vidi *_* kész belészerettem...pedig van pasim XDXD
2011. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hehehe, Bieber láz :))) Én is.
2011. jan. 29. 21:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Böeee
2011. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Jaj kicsilány,nem attól szereti vagy nem szereti valaki Justin hogy mennyire mély a hangja. Már párszor szerintem el lett magyarázva. Hiába most egy-két oktávval mélyebb hangja,attól még továbbra sem értem én pl,hogy hogy tud megélni egy ilyen fiú a zenéből. Sok énekes,aki tényleg tehetséges,nagyon sokat dolgozott azért hogy legyen valaki a zenei világban és még így is "túlszárnyalja" ez a Bieber gyerek,aki 16 évesen belecsöppent ebbe a világba a szerencséjének köszönhetően. Igen ,valóban most tart a Bieber-fever,de egy -két év múlva ugyanúgy eltűnik ő is ,mint előtte a hasonló típusú énekesek. Semmi különleges nincs benne és az előadó művészet azoknak való,akik különleges,és kivételes tehetségek.

Szóval nem gond ha ennyire szeretitek,de fogadjátok már el hogy nagyon sokan vannak akik nem. Majd ti is nagyobba lesztek és akkor majd nektek is az számít egy "sztár"-nál ,hogy milyen művész is valójában és rájöttök hogy ez az egész sztárvilág nem erről szól,amit most gondoltok.

2011. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
57%
Aha,Én még mindig úgy gondolom...:)
2011. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még mindig és még mindig szar :D
2011. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Azta! Szerintem nem lányos, de eddig se volt vele bajom... miket beszélek? Mindig imádtam! <33
2011. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hiába ilyen a beszédhangja, amikor a legutóbbi számát hallottam az MTV-n, majdnem megdicsértem, hogy milyen szépen énekel ez a lány, aztán odanéztem, és láttam, hogy ez Justin B*ziber. :( És ez a legújabb száma volt :( Amúgy, tőlem a basszus alatt is lehet a hangja, ha egyszer egy tehetségtelen szánalmas kis sz*rgombóc és ótvar amit csinál :D
2011. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!