Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik sztárt láttátok már...

Melyik sztárt láttátok már élőben? Milyen volt? Csalódás? Kivel szeretnél még találkozni?

Figyelt kérdés

Én nem budapesti vagyok, viszont gyakran járok oda. Már több hírességgel is találkoztam, többek között:

Nagy Ervin (először meg sem ismertem, biciklivel jött el mellettem), Koltai Róbert, Pogány Judit, Varnus Xavér, Horgas Eszter, R. Kárpáti Péter (Barátok köztből a Berényi András), Hári Richárd (Barátok köztből a Kertész Botond), Cseke Katinka (Jóban Rosszbanból Bodolai Böbe).

Nagyon örültem, bár nem sokat törődtem velük, ők sem velem. Akivel beszéltem is, az Varnus Xavér, R. Kárpáti Péter volt. Nagy álmom, hogy Fenyő Ivánnal és Jánosi Dáviddal találkozzak, ami lehet, hogy egy hónapon belül teljesülni is fog, ha fel tudok menni Budapestre.


2011. jan. 29. 18:24
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én Görög Zitával találkoztam pár éve a Budapesti Állatkertben.
2011. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!