Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik sztárt láttátok már...

Melyik sztárt láttátok már élőben? Milyen volt? Csalódás? Kivel szeretnél még találkozni?

Figyelt kérdés

Én nem budapesti vagyok, viszont gyakran járok oda. Már több hírességgel is találkoztam, többek között:

Nagy Ervin (először meg sem ismertem, biciklivel jött el mellettem), Koltai Róbert, Pogány Judit, Varnus Xavér, Horgas Eszter, R. Kárpáti Péter (Barátok köztből a Berényi András), Hári Richárd (Barátok köztből a Kertész Botond), Cseke Katinka (Jóban Rosszbanból Bodolai Böbe).

Nagyon örültem, bár nem sokat törődtem velük, ők sem velem. Akivel beszéltem is, az Varnus Xavér, R. Kárpáti Péter volt. Nagy álmom, hogy Fenyő Ivánnal és Jánosi Dáviddal találkozzak, ami lehet, hogy egy hónapon belül teljesülni is fog, ha fel tudok menni Budapestre.


2011. jan. 29. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ákos nagyon jó fej, kellemes ember. Vámos Miklós nagyképű, de elviselhető. Farkasházi kisstílű, Judy a Groovehouse-ból kedves, Kandász Andi is. Gesztesi hol ilyen, hol olyan, a Klaudia után azért sokkal kellemesebb ember lett :-). A Jáksó olyan, mint a TV-ben, iggggen jó fej, jókat lehet hülyéskedni vele. Varga Izabella szintén elég kedves, a Gálvölgyi ellenben nem.
2011. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Párral én is találkoztam.

18 éves szülinapunkat töltöttük a barátnőmmel (20 évvel ezelőtt) Akkor még nyugodtan sétálhattál hajnalban a Deák téren..Ott találkoztunk Hobóval (Földes Lászlóval) Tök jól eldumálgattunk vele..

Pár éve az Ikea üzletben a mozgólépcsőn velünk együtt jött Dolák-Saly Róbert..

Egyszer a Lurdyban mondtam a húgomnak,hogy "figyú ott van Batiz András a fókuszból(akkor még fókuszos volt) Erre a drága húgom oda ment hozzá evvel a szöveggel

"-Ugye ön Batiz András?

-igen

-Tényleg? Szóval a kész átverésben az ön nemi szervét akarták levágni vagy ilyesmi??

-iiiiigggeennn

--ÓÓÓÓÓÓ akkor adjon autogramot,mert soha senki nem fogja elhinni,hogy veled beszéltem..:)

Mondtam a drágámnak,hogy a fókusz is megtette volna...

De a legnagyobb élményem tavaly volt.Buliztunk egy jó barátnál akik megkértek,hogy menjünk már át a szomszédba,és mondjuk meg az ott lakóknak,hogy jöhetnek ők is át..A szomszéd nem volt más mint Michael Palin az egyik kedvenc színészem!!!Igazi angol humorral megáldott pasas..Úriember..Csak azt sajnáltam,hogy talán 1 órácskát voltak velünk...De az az 1 óra volt a legjobb..

2011. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Én a Kozsóval találkoztam a Corában pár éve, nekem döbbenet volt, hogy élőben mekkora feje van.
2011. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Lady Gaga koncerten voltam nagyon jóóó volt brutálisan jól énekel szerintem... Vastag Csabával is taliztam ő nagyon jó fej :DD sztem... hát ők voltak azok akik nagy benyomást tettek rám... :DDD 14/L :))
2011. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Elég sok magyarral,de a legnagyobb élmény Adam Lambert volt. Egyértelműen azt kaptam amit vártam. Nagyon kedves volt, meg úgy az egész csapat is. Szóval nagyon pozitív élmény volt. Viszont nem adott autogrammot senkinek ,ez egy kicsit letört mindenkit. :D

Viszont a dobos roppant édes volt, meg a basszusgitáros is ,a koncert előtt mikor még nem volt beb*szva.

Adam öccse meg visszaküldte a rajongókat az anyjukba.:)

2011. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
::D:DD:D:D:D:D:D
2011. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Adam Lambert-öt én is láttam már élőben, és hát... leírhatatlanul jó volt!:) Adam nagyon mosolygós volt és szuper élőben! Még szeretném őt látni!
2011. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lady Gagát láttam koncerten, utána pedig találkoztam az előzenekarával [és egyben legjobb barátai]mert autogrammot osztogattak utána.


Amúgy rengeteg ismert ember van akivel találkoznék.. magyarom közül nem igazán, mondjuk Eszenyi Enikővel nagyon szeretnék de hmm más nem jut eszembe :D

2011. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eszenyi, Zorán, hegyi Barbara, Fenyő Iván, Eperjes Károly, Igó Éva, Szulák Andrea, Ákos, Lackfi János(ez utóbbi kettő nagyon vicces és kedves)
2011. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jaaaj, most nagyon irigyellek!!! : ) Fenyő Ivánnal találkoztál? Mikor? Hol? Milyen volt? Kedves? A valóságban is olyan jóképű, mint a filmekben?

(Ne haragudj a ,,kérdőívért", de nagyon kíváncsi vagyok, mert már régóta szeretnék vele találkozni - nem csak azért, mert tetszik, hanem nagyon szeretem, mint színészt -, de még sosem jött össze, különböző okok miatt!)

2011. febr. 8. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!