Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért tetszik olyan sok nőnek...

Miért tetszik olyan sok nőnek Csányi Sándor és/vagy Fenyő Iván?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

mert állati sármosak

legalábbis nekem Sándor nagyon bejön:)

2011. jan. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem egyi sem jön be,Csányinak igazán nagy orra van és néha ez a félhosszú,lenyal haj fúúj.Fenyő elmenne de nem az esetem ez a világos bőr és haj.Nem szép egyik se!
2011. jan. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Nekem pasiként egyik sem tetszik. Csányi baromi jó volt a Kontroll című filmben, ennyi. Még a színészi tehetségüktől sem esek hasra. Mindig kell valaki, akit a média kikiált az ügyeletes szívtiprónak. A nők meg ugranak a hírekre.

A fiatal korosztályban nálam Pindroch Csaba van az élen. Nem tipikus szépfiú, nem nyálas, de olyan tehetsége és vonzereje van, ami kevés színésztársának.

2011. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi - nagyon hasznos - válaszokat, és még várom a továbbiakban is őket! Mármint a válaszokat...:P
2011. jan. 14. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Igen ez jó kérdés!!!Nekem is van egy b.nőm,aki teljesen oda van Fenyő Ivánért,hogy mekkora arc meg hogy milyen jól néz ki.Egyeseknek kitekeredett ízlésük van,de hát mi lenne a világgal ha mindenki ugyanazt szeretné...

Csányi Sándor tűrhető,de nem egy mindent megváltó álompasi!!!

2011. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Hàt nekem egyik sem jon be....
2011. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!