Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Láttátok Rubint Rékát tegnap...

Láttátok Rubint Rékát tegnap az RTL-en? Mitől ilyen átkozottul barna?

Figyelt kérdés
Oké, az életmódjával tisztában vagyok, nagyon odafigyel az étkezésre, mozgásra, becsülöm érte és mindig kedveltem is. De nekem a látványa után irtó rossz kedvem lett. 35. hétben vagyok, nem mondom, hogy nem zavart, hogy nem járhatok szoliba, nehogy valami baja legyen a babának (egyébként nekem nemcsak a barnulást, hanem lelki feltöltődést is jelenti az 5-6 perc szolizás), de most belenéztem a tükörbe, és hát van rajtam felesleg is (nem sok, de van), sápadt és fehér vagyok mint a hó, ráadásul beteg is vagyok, és nincs pénzem többféle kismamaruhát venni, egész nap szinte melegítőben vagyok, mert ugye itthon vagyok a nagyobbik kicsivel, szóval... Bocsi, nemtom miért panaszkodom igazából, mert a babát nagyon várjuk és boldog vagyok. Csak úgy jólesett "kiborítani a bilit", és még mindig nem értem, MIÉRT ILYEN BARNA RUBINT RÉKA??? :)
2011. jan. 12. 13:51
1 2
 11/17 anonim válasza:
Sztem 1 hét alatt nem lehet így lebarnulni...ha nem szolizik,akkor biztos fújják.Van az a testbarnító fújás...állítólag nem ártalmas.
2011. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Réka soha nem volt egy fehérbőrű szőke szépség. Alapból barnabőrű. Soha nem voltam még sem tengerparton, sem óceán mellett, de a helyi tó strandján is jobban lehet barnulni, mint otthon a kertben napozva.

A hízásról: a 2. gyermekemmel a terhesség 9 hónapja alatt 2,75 kg-ot "híztam". Gyakorlatilag magamra fogytam, mert 3100 grammal született a lányom, egészségesen, és 10 hónapos koráig szopott, akkor sem a tejem fogyott el, csupán nem volt hajlandó szopni, kiköpte a cicit. És tudjátok miért ennyi volt a súlyváltozásom? Semmi mást nem bírtam megenni, mint a zöldségeket, gyümölcsöket, és a húsféléket is csak párolva, grillezve. Az is csak hal, esetleg csirkemell. Nem én akartam, egyszerűen nem kellett más. Szerencsém volt, szeptemberben született, a 9 hónap alatt volt friss zöldség-gyümölcs bőven. Soha nem voltam rosszul, míg az első terhességemnél az első 3 hónap maga volt a pokol, de akkor is "csak" 9 kg-ot szedtem fel. Az első 3 hónap után sem tudtam mindent megenni, viszont rengeteg tejterméket ettem-ittam. Tej, kefír, joghurt, tejföl, túró, sajt, és életemben akkor ettem először abonett-tet, az esett jól. És ezt a szervezetem, vagy a fejlődő magzat alakította, mert egyáltalán nem érdekelt volna, ha sokat hízom. Nekem szerencsém volt.

2011. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szolárium...Vagy ha mégsem,van rá elég pénze,hogy elmenjen nyaralni(még télen is) valami trópusi szigetre vagy akárhova és lebarnuljon:):):)
2011. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Annyira felesleges ezen lovagolni...

Egyrészt bárki más is adhat magára, barnulhat, szíve joga (amíg a gyereket nem veszélyezteti vele).

Bárki más is kereshet annyi pénz, mint ők, higgyjétek el, nagyon sok áldozatot hoztak, hoznak érte, miatta.

Kitartott nő is lehet bárki, ész és ügyesség kérdése.

Viszont egyáltalán nem valami etikus dolog úgy piszkálni valakit, hogy nem ismeritek valójában.

Nem tudni hogyan nevel, mennyit foglalkozik a gyerekkel.

Az egyetlen, amiért mindenki fújni akar rá, rájuk az az, hogy önmarketingjük van. Az összes médiaszereplésük arról szól, hogy a nyilvánosság előtt építik fel magukat, és lobogtatják azt a zászlót, ami mellett elkötelezték magukat.

Ha van köztetek vállalkozó, netán régi, aktív mlm-es, biztos érti, miről beszélek.

2011. jan. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem értem a kitartott jelzőt. Réka pénzkereső, és nem keveset találó. Folyamatosan tart edzéseket, akár személyi edzője is lehet annak, aki meg tudja fizetni, rendszeresen jelenik meg DVD-je. Nem otthon ülő anyuka, akit a férje tart el, miközben őt meg az unalom öli meg. A gyerekek gyönyörűek, és bárhol mutatják őket együtt, látszik, hogy szeretetben élnek, imádják a szüleiket. Ekkora gyerekek csak őszintén tudnak viselkedni, még nem játszanak szerepet a kamerák előtt. Miért kell irigyelni tőlük bármit is? Gyakorlatilag maguk teremtették meg a saját erejükből azt az életszínvonalat, amiben élnek. Az sem utolsó, hogy róluk tudjuk, miből van a jövedelmük, és nem siránkoznak, hogy jaj, de keveset keresnek. Nem akarok neveket sorolni, de hány olyan médiaszereplő van, akiktől azt hallani, hogy nincsenek megfizetve, csak a hivatástudatuk, meg a szakma szeretete miatt vannak a pályán, közben mindenféle egzotikus szigetre járnak nyaralni. Nem sajnálom egyiktől sem, ha meg tudja fizetni az árát, de akkor ne sírjon, hogy milyen keveset fizetnek mondjuk a színházak. Norbi és Réka életét végig lehetett követni. Keményen megdolgozott MINDKETTŐ azért, hogy most itt tarthassanak.
2011. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Beteges ez a nő, már a gyerekének sem fog adni anyatejet, nehogy elhízzon.

Ne foglalkozz vele.

Sok sikert a babához!! ;)

2011. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ritka csúnya nő....
2011. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!