Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Láttátok Rubint Rékát tegnap...

Láttátok Rubint Rékát tegnap az RTL-en? Mitől ilyen átkozottul barna?

Figyelt kérdés
Oké, az életmódjával tisztában vagyok, nagyon odafigyel az étkezésre, mozgásra, becsülöm érte és mindig kedveltem is. De nekem a látványa után irtó rossz kedvem lett. 35. hétben vagyok, nem mondom, hogy nem zavart, hogy nem járhatok szoliba, nehogy valami baja legyen a babának (egyébként nekem nemcsak a barnulást, hanem lelki feltöltődést is jelenti az 5-6 perc szolizás), de most belenéztem a tükörbe, és hát van rajtam felesleg is (nem sok, de van), sápadt és fehér vagyok mint a hó, ráadásul beteg is vagyok, és nincs pénzem többféle kismamaruhát venni, egész nap szinte melegítőben vagyok, mert ugye itthon vagyok a nagyobbik kicsivel, szóval... Bocsi, nemtom miért panaszkodom igazából, mert a babát nagyon várjuk és boldog vagyok. Csak úgy jólesett "kiborítani a bilit", és még mindig nem értem, MIÉRT ILYEN BARNA RUBINT RÉKA??? :)
2011. jan. 12. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Izraelben volt telelni mert csődbe ment az iroda amivel balira v. hova mentek volna de mehetnékük volt igy mentek a vörös tengerhez. ott lett ilyen "átkozottul barna"


Ő egy ufo a nők között nem érdemes senkinek magát hozzá hasonlitani.


a storyonline-on olvastam egyébként utálom = jól néz ki de a gyerekei lelki világát nem irigylem .

2011. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
82%

A szoltól, vagy valami egészségtelen barnítőkrémtől. Mag az is lehet, hogy voltak nyaralni valami meleg helyen.

Hidd el, ők sem különbek nálad.

Engem egyszer csinált meg így sminkes, fodrsáz, stb, és majdnem álomnő lettem, az itthoni melegítős anyukából.

2011. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ezer ilyen, hozzá hasonló, gyakorlatilag kitartott nő van, miért pont ő bosszant titeket?

Én letojom...

2011. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
69%

ha már a Rékánál tartunk, én arra emlékszem, amikor a kisebb gyereke kicsi volt, ő meg elment két hétre forgatni valami fontos kazit külföldre.

Ez olyan csodálatos nő/anya?

2011. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Nyugi... :-)

Most jött haza kb. 1 hetes tenger melletti "nyaralásból-telelésből"... Lehet jár mellette szoliba is.

Ő nem egy "átlag" nő, és itt a szó legpozitívabb értelmét értem az átlag alatt. Nem cserélnék vele, a te életed is biztosan százszor jobb. Még korábban lájkoltam a facebook-on az oldalát, ahová folyamatosan pakolja fel a szent családjáról a fotókat, irtó ömlengős szöveggel. Én is nagyon boldog vagyok a családommal, de nincs kényszerem arra, hogy a világ számára ezt folyamatosan kommentáljam, illusztráljam. Valami bűzlik...

Ráadásul teli van a sajtó a csak 4 kg-os hízásával. Na, a facebook-on egyszer közzétette, mit evett egy nap a nyaralásán. Hidd el, annyitól nem csoda, hogy csak 4 kg van rajta... Egy átlagember fél fogára sem elég. Szerintem ez már beteges.

Ennyi.

2011. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

erre irtam hogy nem irigylem a gyerekei lelki világát mert ok most jól néz ki- mondják- de könyörgöm 30 év mulva?

a gyerekei le se szarják majd v. tiszteletből eltürik de hogy nem emlékezett arra hogy mikor álltak fel kezdtek járni mert nem volt ott...

2011. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

ugyanolyan büdöset sza***rik, mint mi


Ne foglalkozz a Rékával. Bár egy kis pénzt adhatna :)

Ő a testéből él, neki az a dolga, hogy jól nézzen ki.

2011. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
AKKOR IS ROHADÉKSÁGNAK TARTOM ILYEN IDŐS TERHESEN ILYEN KINÉZETTEL MEGJELENNI A KÉPERNYŐN!!!! :))) Amúgy tök igazatok van! :)
2011. jan. 12. 14:04
 9/17 anonim ***** válasza:

Amig nem az én gyerekemmel csinálja..


bár én is csak 6 kilót hiztam sose vetettek rám szemet mert nem éheztem napi egy salátával.

2011. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
88%

bocs de vki is ismeri személyesen hogy így nyilatkoztok ?


most nem védeni akarom csak nem értem mi ez a a bmi nagy támadás....az ő élete...szerintem ti meg a tiétekkel foglalkozzatok....gondolom le fogtok pontozni de ez a véleményem....és mitől ilyen barna?? hát engem nem izgat :)) fehéren is lehet vki szép, barnán is ronda :))


sminkbe, szép ruhába mindenki szép még a ducibbak is uh tök felesleges irigykedni rá ....

2011. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!