Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szeretnek a lányok...

Miért szeretnek a lányok híres emberekkel fotózkodni? "Közös kép" miért olyan fontos?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem csak a lányok, és ők sem mind.

Szerintem pl. szánalmas.

2011. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát SZERINTEM erre több magyarázat is lehet:

1.azért mert egy emlék lehet ha mondjuk a kedven sztároddal vagy a képen.

2.hogy felvágjanak vele.

2011. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én amúgy nem vagyok egy autogrammozósközösképes rajongó tinilány,de van olyan sztár ,akivel nagyon szívesen csinálnék közös képet. Egyszerűen csak azért ,mert az örök elmék maradna. Novemberben voltam Adam Lambert koncertjén,és már az is sokat jelent nekem hogy csinálhattam róla képet. Valahogy jó érzés hogy ott voltam és én csináltam. :)
2011. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, talán mert emléknek kiváló, talán mert valóban kicsit felvágás is van benne.

Én a magam részéről még soha senkivel nem csináltattam közöd képet. Ha csináltatnék is, az biztos olyan emberrel lenne, akit nagyon szeretek, és elismerek (!), és valószínűleg nem tenném közzé, hanem megtartanám magamnak.

2011. jan. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán akkor érzik fontosnak, hogyha szerelmesek - vagy legalábbis így érzik - egy sztárba. Nekem például volt egy olyan időszakom, amikor 'szerelmes voltam' egy híres férfiba. Aki kb. 20 évvel idősebb volt nálam. Végül, amikor találkoztunk, kértem tőle egy mosolyt a közös képhez. Azóta már eltelt pár év, de még mindig megvan a kép, és egy gyönyörű, örök emlék marad a számomra. ;)
2011. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

en 14/l vagyok, mondjuk nem az orult rajongo, de van par hiresseg akivel jo lenne kepet csinalni

persze, emleknek is jo, de igazabol engem az vezerel, hogy ilyen modon kozelebb tudok kerulni az illetohoz, valtani vele par szot, ugy erezni, hogy ezaltal megjegyez engem, hogy tudja ki vagyok, es tudja, hogy felnezek ra

ha peldaul az lenne a szokas ilyenkor, hogy megkerem hogy harapjon bele egy almaba, amit eltehetek emlekbe, akkor arra kernem:D

egyszeruen kapcsolatteremtes

2015. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!