Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A híres emberek (sztárok,...

A híres emberek (sztárok, celebek) miért kedvesek a hétköznapi emberekkel?

Figyelt kérdés
Több most felkapott emberke van akik nagyon kedvesek a rajongókkal. Pl sok rajongó rak fel közös képeket netre, és meglepődök, hogy némelyik nagyon jó pasi 10-12-15 éves lányoknak ad puszit, ölelgeti őket a képeken stb. És mindenki el van tőlük ájulva, hogy milyen kedvesek, közvetlenek. Miért? A szavazás miatt, vagy tényleg ilyenek lehetnek?
2010. dec. 12. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
mert belőlük élnek
2010. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szavazásról beszélsz, akkor valószínűleg tehetségkutató műsorok miatt tetted fel a kérdést. Egyrészt biztosan a szavazás miatt csinálják, másrészt pedig pár hónappal ezelőtt ők is ugyanolyan ismeretlenek voltak, mint az őket körülvevő tömeg, és szerintem őszintén örülnek azoknak, akik szeretik őket. Még szokatlan számukra a gondolat, hogy ismeretlenek törődnek velük.
2010. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Mert tőlünk híresek...

Mert ezt várjuk el tőlük...

Mert a jobbak példamutató életet akarnak élni...

Amúgy, nehogy azt hidd, hogy ez a normális! A legtöbb ilyen koncerteken készül, ahol a sok rajongó fruska súlyos ezreket fizet a belépőért! Ennyi a minimum, hogy fotózkodik velük, nem? :]

2010. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem csinálják szívből! Ki puszilgatna idegeneket...
2010. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem mind olyan, vannak bunkók is.

a nem híresek közt is vannak ilyenek, meg olyanok.

2010. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha egy-két emberrel kell fotózkodni, azt még biztos szívesen csinálják, de ha egy egész tömegen kell végigmenni, mindenkivel jópofizni.. hát nem irigylem őket. És ahogy előttem is írták, végigpuszilni egy rakás vadidegent, hát a gyomrom felfordul. Vannak köztük szép fiúk/lányok (ja igen, főleg lányok:)), de csomó ápolatlan, csúnya ember is van a rajongók között, és velük is ugyanolyan kedvesnek és jófejnek kell lenni, nem mondhatják, hogy bocs, neked nem adok puszit.

De egyébként igen, vannak az ismert emberek között is kedvesek és bunkók, van, akivel bármikor tudsz akár egész fotósorozatot is készíteni, és van, aki mindig valahogy kihúzza magát. És szerintem ezt is meg lehet érteni. Nem azért "fizetünk nekik", hogy fotózkodjanak, hanem hogy énekeljek, játszanak, satöbbi.

2010. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, a tehetségkutatósokra gondolok. A-2 ilyen szereplőnek a rajongói oldala fent van nekem facebookon, és oda rakják fel a rajongók a közös képeket. És tényleg némelyik olyan szinten gáz, hogy én szégyellem magam helyettük (na jó, csak képletesen) Olyan ápolatlan, gusztustalan emberekkel pusziszkodnak, ölelgetik egymást hogy iszonyat. Ehhez tuti csak pénzére lenne gyomrom. Vagy még azért sem.


Valamelyik nap olvastam, hogy egyik szereplőt látta egy lány az egyik bevásárlóközpontban. Nekem így tv-n keresztül egy egoista majomnak tűnik, de az a lány meg ott ömlengett, hogy ilyen olyan kedves, meg egy másik arról dicsekedett, hogy megölelte+puszilta őt az a pasi, megint egy másik azt, hogy a pasi mosolygott rá stb.


És ezért kérdeztem, hogy vajon miért. De jól sejtettem, hogy a szimpátia elérése miatt. Hát, mindennek meg van az ára úgy néz ki.

2010. dec. 12. 18:10
 8/8 HIPPIESOUL válasza:

Szia! Nekem van ismerosom, aki viszonylag elég híres lett, viszont nem tehetségkutató musorok által... Inkább nem írom le, hogy ki az. Igaz nem ismertem mielott híres lett, de így is tudom, igazábol milyen. Nem magyar, hanem kulfoldi de szerintem Magyarországon a leghíresebb.

Na, ez az ember tényleg nagyon kozvetlen, pár napot egyutt is toltottunk. Nem számít neki, hogy valaki idegen vagy nem, mindenkit szeret akivel jol el tud beszélgetni. Nem érdekbol csinálja... Egyszer beszélgettem vele errol a "hírességrol" és azt mondta, nem tud vele mit kezdeni, csak természetesen viselkedik, nem számít, hogy volt már a TV-ben és foglalkoznak vele. Nem a haszon miatt kedves az emberekkel, ezt biztosra tudhatom!

Nos, ezekkel a mai sztárocskákkal nem tudom igaziból mi a helyzet. Személy szerint én ha pl. írok egy torténetet vagy verset (jól tudok írni) és tetszik az embereknek én is oszintén orulok neki, nem azt látom benne, hogy a jovoben még hasznom lehet beloluk.. igen, híres szeretnék lenni én is!

Elhiszem, hogy vannak akik tényleg nem szállnak el maguktól és szeretik a rajongóikat, mert tudom, hogy jó érzés ha elismernek.

Viszont nem mindenki szívbol kedves!! Ezek a legújabb sztárocskák mint pl. az Alkonyat és a tobbi szenny sztárjai tudják, hogy a rajongóikból élnek és ez egy uzlet nekik, kedvesnek lenni.. ez az amit totálisan utálok és sosem tudnám csinálni!

Kicsit bonyolultan fejeztem ki magam, de remélem értheto a lényeg.

2010. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!