Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Modellből lett énekesek? Mit...

Modellből lett énekesek? Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés

MIT GONDOLTOK RÓLUK????

mint, pl. : Dundika, VV Anett...


2009. jan. 24. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát...Dundika VV Anett...pff..majd ha bizonyítottak élőbe a a hangjukkal.

De ott van a Dukai Regina. Na ő bármilyen műsorba ha kérik, énekel, és tényleg szép hangja van, nem stúdióba átmunkált.Többször hallottam élőbe, tehetséges!

2009. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálják a több lábon állást megvalósítani! Néhány kivételtől eltekintve, rettenet!!
2009. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
csak Kiss Ádámot tudom idézni: "Dundika nekem ne énekeljen, mert Tóth Vera se vetkőzik..." :D persze lehetnek kivétélek:)
2009. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak idézni tudok egy kedvencemtől: "Dundika ne énekeljen, mert Tóth Vera se vetkőzik!"


Egyébként csak egy bábuk, mert nem ők énekelnek!

2009. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Tök egyszerre írtuk! :)
2009. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
én is csak Dukai Reginát tartom kivételnek.iszonyat tehetségesnek tartom,szerintem még Kirány Lindánál is több esélye lenne akár Amerikában is.(pedig Lindát is csípem)a többiek meg úgyis letűnnek a színről,nem kell aggódni...
2009. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
jav.#Király
2009. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Dundika, VV Anett.. ezek nem énekesek.

Dukai Regina más. Neki tényleg van hangja.

Azt gondolom, ha valakinek van tehetsége az énekléshez, akkor számomra tök mindegy, hogy modell volt vagy szinésznő vagy bármi más.

2009. jan. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Dundika, meg hozzá hasonlóak elég hamar el fognak tűnni.Semmi tehetsége ennek a csajnak, csak 1 valamihez ért...


Viszont azzal egyetértek, hogy Dukai Reginának jó hangja van.Talán ő az egyetlen a magyar modellek közül...

2010. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!