Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek jó példaképek?

Szerintetek jó példaképek?

Figyelt kérdés

Nicole Scherzinger és Ciara.

ha nem ha igen .miért?


2010. dec. 11. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nem. mert mind a kettő egy ri*anc .. ne ilyenek legyenek a példaképeid!.. sőt. egyáltalán ne is legyen példaképed!! Thát add önmagadat és ettől leszel egyedi, hogy nem mást majmolsz. tehát már ha ők lesznek a péédaképeid másoknak csak az rí le, hogy uristen megint egy rajongó aki úgy akar kinézni mint más, ez már gáz. Mit gondolsz pl ők hogy lettek egyediek? hogy magukat adták, bár nem mindegyik, mert megmondták valamelyiküknek h mit hogy mit csináljanak. tehát add 9nmagad és ne akarj más lenni!! Hiddel nekem, nem tudom hányévesvagy remélem kinősz belőle. elöbb utóbb 17/L
2010. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazábol nem azért kérdeztem mert ők a példaképeim. és am a példakép nem az akit majmolni akarsz hanem akire felnézel. neeem?
2010. dec. 11. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Nicole azért mert szép, Ciara pedig azért mert jól táncol

:-)

2010. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak az a baj h nincs miylen tulajdonságára felnézni.. :) éneklése.. hát azzal meg nemtudsz mit csinálni, van és kész. és amúgy meg el tudod dönteni h kire nézel fel. én egyik sztárra sem nézek fel csak Michael Jacksonra..
2010. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!