Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egy kérdés. Légyszíves őszinté...

Egy kérdés. Légyszíves őszintén! /xfaktor/királynorbi?

Figyelt kérdés

X faktor : Király L. Norbertről van szó.

Egyet mondjatok meg nekem.. Egy ilyen műsorban ahol a HANG a lényeg miért tartanak bennt egy ilyen embert? Egyéniség? ki nem szarja le. Színpadra való? szerintem rohadtúl nem, ha ordítok valami miatt nekem is hasonló a hangom, ha rángatógörcseim lennének és egér fejem lenne még akár fel és léphetnék helyette, senki nem venné észre a különbséget;d

Most őszíntén.. SHODEINDE DORKA! ,Summer Sisters, Non Stop,Szabó Mariann, Wolf Kati és Vastag Tamás hamarabb esett ki mint ez az országot lejárató kis nyomorék. Szerintetek ha külföldiek nézik a magyar x-faktort mit gondolnak? a külföldi x faktor nyertesekből VILÁGSZTÁROK lesznek, Norbiból milesz? semmi, ahogy énekel nem lehet (még magyarul se) érteni amit énekel..

arról meg ne is beszéljünk hogy norbi szétnyílt hangszállal énekel, a műsorban amiután elénekli azt az !!egy!! számot már azután rögtön bereked a hangja, ha ESETLEG koncertezne (remélemnemfog) a második szám után nem lenne semmi hangja..


őszíntén remélem hogy ma kiesik!! :)


ha egyetértetek + ha nem akkor -

válaszodat indokold.:)


2010. dec. 11. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem értek egyet!

Gondolj csak James Brownra!(imádom) Milyen hangja van? Tök bénán mozog, mégis ennyi idő elteltével is legenda!

Senkinek nincs ilyen énekhangja. Az is számít, hogy szórakoztató legyen, és ez a Király Norbiban megvan. A Schodeinde, meg a Wolf Kati is elénekelget, (utóbbi elég hamisan)de ettől még nem találom érdekesnek a produkciójukat. A Norbi szereplését viszont minden alkalommal izgatottan várom, és tökre feltud dobni. A többieket is kedvelem, de csak ennyi.

Nem az a alényeg, hogy szórakoztató, és mégis élvezhető legyen? Mi kell ennél több?

2010. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a hang az csak egy része. A x faktor nem csak énekverseny, hanem olyan embert keresnek, aki akár a nemzetközi zenei életben is megállná a helyét. Nos, Király L. Norbinak valóban nincsenek kiemelkedő hangi adottságai, viszont látványos és szórakoztató műsort ad, ami talán még fontosabb is a hangnál (vegyük csak példának Lady Gagát...).

Persze ettől függetlenül nem mondom, h neki kéne megnyernie a műsort. A többi versenyző, akiket említettél: a Summer Sistersnek kár volt egy olyan műsorban elindulnia, ahol a nézők szavazata számít, ugyanis akárhonnan is nézzük, az emberek arra szavaznak, aki szimpatikus nekik. Ezek a lányok egyáltalán nem voltak szimpatikusak, megnyerőek annak ellenére, h az ő hangjuk magasan a mezőny fölött volt. Ők xfaktor nélkül, apuci pénzével is simán befuthattak volna.

Vastag T. sztem nem baj, h kiesett, nincs rossz hangja, de nem is kiemelkedő. Dorka pedig az utolsópár műsorban látványosan lesz.ta az egészet, mondták neki, h hamis volt, annyit reagált, h ja, tudom. Szóval ő is tehetséges, de jenleg nem ez élete legfontosabb dolga. És még sorolhatnám...

2010. dec. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Maximálisan egyetértek veled.

Réges régen ki kellett volna esnie (ha már muszáj volt beválasztani a legjobb 12-be).


Elismerem azt, hogy nincs még 1 ilyen ember, de könyörgöm, ez egy énekverseny. Neki pedig nincs énekhangja, csak üvöltözik a színpadon.

2010. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

első válaszoló: azért James Brown 100x színvonalasabban énekel mint norbi, az igaz mondjuk hogy érdekes a mozgása:D

második válaszoló:Lady Gaga igaz hogy botrányhősnő, de szerintem igenis szép hangja van.:)

ez a kérdés mind2őtöknek szól.: autóban, mp3-mon, rádióban hallgatnátok norbit?? nem hiszem! :)

harmadik válaszoló:köszönöm:)

2010. dec. 11. 12:14
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen egyet értek veled! Remélem ma ő fog kiesni!
2010. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ.:)

eddig 2:2

2010. dec. 11. 13:07
 7/11 anonim ***** válasza:
röviden és tömören: -
2010. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen igazad van. Ez énekverseny. Semmi helye az X-Faktorban. Jó azt azért elismerem, hogy néha jó rajta nevetni.. vagy hasonló. De viszont most nagyon dühít hogy kiesett Veca, mert a Norbinak kellett volna már rég kiesnie..
2010. dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát igen..:S
2010. dec. 12. 10:39
 10/11 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok. A kérdésedre, h hallgatnám -e a zenéjét: nem, hallgatni nem hallgatnám (ha elolvastad, amit írtam, akkor az is benne volt, h azzal, h nincs hangja, egyetértek), viszont koncertjére szívesen elmennék, pont amiatt mert látványos, amit csinál.

Egyébként Vecát én is sajnáltam, h kiesett, sztem ő kellett volna, h az egyik döntős legyen.

2010. dec. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!