Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Király l Norbert. Mit szóltok...

Király l Norbert. Mit szóltok ehhez? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szerintem Magyarország eddigi legjobb előadója. Sokan itt leszólják a hangját, pedig nagyon jó. Kicsit unalmas már az átlaghang mind ami Csabának van vagy a többinek. Abban reménykedem hogy majd csak a végén kiesik. De azért szeretném, hogy az RTLklub ennek köszönhetően semmiféle szerződéssel nem tudja magához kötni. Így mehet bárhová. Ezzel a képességgel irány LAS VEGAS
2010. dec. 6. 10:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
56%
Jó, de énekesek szintjén keresik a különlegességet, és Norbi NEM TUD ÉNEKELNI!!! Mert ha nem így lenne, akkor nem dalokkal kellene felépniük minden héten, hanem azzal amihez értenek. Rengeteg mindenben lehet különlegesnek lenni, de itt ÉNEKESEKET keresnek, valami plusszal, nem bohócot. Világos?
2010. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
31%
Ilyen bohóc mint a Norbi sem csak egy van az országban, csak hang híján nincsenek versenyben. Ő ott van, mert ilyen is kell, de ennyi. Szerintem nem kell ezt túllihegni, nem kell a Norbit sem az egekbe emelni, mert éppen jól tud idétlenkedni a színpadon. Szórakoztató egyéniség, de ennyi.
2010. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
44%
Én csak azt nem értem, hogy Vecában, meg Nikolasban ugyan mi érdekes van?Jó a hangjuk, és ennyi.Amúgy meg Nikolas magyar, csak Szlovákiában él.
2010. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Vastag Csabának egyáltalán nincs átlagos hangja. Én személyszerint imádom azt a pasit, úgy ahogy van. Külsőleg, belsőleg egyaránt!!!!!!!!
2010. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
42%

Ha nem ének akkor mi? Ritmusos beszéd? Wuahahahah Sok hülye!

Így is lehet énekelni. Éljen Király XXXXL Norbert!

2010. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
58%
Igen, ritmusos beszéd, vagy nevezd ahogy akarod, nem éneklés, az biztos. Így bárki tud "énekelni", ehhez nem kell tehetség. A színpadi megnyílvánulása tényleg kíváló, de ahhoz a hangadáshoz amit művel, nem kell különösebb tehetség. A többieknek legalább szép tiszta hangja van. Ha zet nézzük akkor ők hangban tehetségesebb, Norbi meg fellépésben, szóval 1-1, egyik sem tökéletes.
2010. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
23%

Ha már ennyien bántjátok Norbit,akkor azt is mondjátok meg,hogy Veca mi a jó istent keres még ott bent? Most szombaton is amit művelt,egy borzalom volt! Szerintem a Quimby és a csík zenekar egyszerre verte a fejét a falba,ha látták véletlenül a műsort!

A Norbira nyugodt szívvel mondhatjuk,hogy előadóművész,tényleg nagyon különleges,és JÓ amit csinál! Én személy szerint a végső megmérettetésben egy Takács Nikolas és Király L. Norbi "küzdelmet" néznék meg szívesen. Aztán a mentorok döntsenek ki a jobb,én nem tudnék,az tuti. :)

2010. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, ebben nincs igazad, Veca nagyon ügyes volt hétvégén, nekem nagyon tetszett, pedig amúgy nem vagyok érte oda.
2010. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
31%

Hát akkor ízlések és pofonok. Hallgasd meg azt a zenét a Csík zenekartól,és megérted miért írtam,hogy nagyon nem volt jó.

http://www.youtube.com/watch?v=D6RaU9n4ZuI

2010. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
68%
de miért várod el, hogy ugyanúgy énekelje, mint ők?persze, hogy nem lehet ugyanolyan, de az ő hangjával is nagyon szép volt.
2010. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!