Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Király l Norbert. Mit szóltok...

Király l Norbert. Mit szóltok ehhez? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szerintem Magyarország eddigi legjobb előadója. Sokan itt leszólják a hangját, pedig nagyon jó. Kicsit unalmas már az átlaghang mind ami Csabának van vagy a többinek. Abban reménykedem hogy majd csak a végén kiesik. De azért szeretném, hogy az RTLklub ennek köszönhetően semmiféle szerződéssel nem tudja magához kötni. Így mehet bárhová. Ezzel a képességgel irány LAS VEGAS
2010. dec. 6. 10:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%

Ebben az országban nagyon sok a prosztó,aki nem tudja az igazi tehetséget értékelni,de mégis fújja a hülyeségeit. Én is Norbit tartom az egyik legnagyobb tehetségnek a műsorból,különleges a hangja,irtó jó személyisége,és kisugárzása van,és hát az ilyen emberekből szoktak lenni az igazán nagy világsztárok! :)

Nagyon szurkolok neki!

2010. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Pont ezt mondom én is. Mert ha mégis megnyeri az x faktort akkor a rtl magához köti. Azt kell tennie amit mondanak neki.
2010. dec. 6. 10:55
 3/27 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nagyon hamis.Attól,hogy rekedtes hangja van,nem azt jelenti,hogy jól is énekel.Nagyon remélem,hogy nem ő fogja megnyerni,mert nem lenne igazságos azokkal a versenyzőkkel szemben,akik komoly ének tudással rendelkeznek.
2010. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%
menjen csak las vegas. Inkább ott hallgassák ezt a nyomit mint nekünk kelljen.
2010. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
41%
tök mindegy, hogy megnyeri-e vagy nem, az rtl így is magához láncolta már minimum 1 évre! Aki ilyen műsorban részt vesz, szerződést íratnak alá vele. Szóval, ha lecseng a műsor, sem csinálhatnak amit akarnak. Remélem, hogy más nyeri, mert a Norbit be se kellett volna válogatni, ez énekverseny, amihez az ő visításának semmi köze.
2010. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
72%
Valóban egyéniség, ráadásul hordja fenn az orrát, mint a többiek, de azért lássuk be, hogy nagyon hamisan énekel. Persze, ha fejlesztené, sokra vihetné, csak ne szálljon el magától, pont ez benne a nagyon szimpi.
2010. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ő a kedvencem, egyszerűen imádnivaló, miatta nézem az X-faktort:-) Viszont tényleg nem lenne igazságos, ha ő nyerné meg, ezt Nikolasnak kell megnyernie, ő helyes, szép a hangja, méltó lenne arra, hogy képviselje Magyarországot.
2010. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nikolas képviselje Magyarországot? Rosszul tudom,hogy ő szlovák? Amúgy az X-FaKTOR eredetileg a különleges emberekről szol. És szerintem Norbi különleges, a többi meg átlagos énekes, semmi különleges nincs bennük.
2010. dec. 6. 14:37
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

Norbinak is csak a fellépése különleges, semmi más. A hangja teljesen átlagos, mint bármelyik férfi embernek, csak rekketesen hörög meg kiabál, ezzel elfedve a hamisságot és azt, hogy nem tud énekelni. Eleinte nekem is ő volt a kedvencem, de már nem az, és szerintem nincs is helye a már a döntőben. Hétről hétre ugyanazt csinálja, a számok különböznek, de a stílus ugyanaz, a fellépése ugyanaz, nem tud újat mutatni, csak rángatózik és produkálja magát, de mást nem tud. És nekem ez már unalmas. Lehet, hoy sokaknak ez megnyerő, de az én ízlésem nem ilyen egysíku. Csak ebben az egy műfajban tud értékelhetőt felmutatni, ha egy olyan számot kapna, amit tényleg énekelni kell, nem csak kiablni, akkor arra képtelen lenne. Egyszer választották a Nézz az ég felé c. dalt, és bár Charlie-nak is rekettes a hangja, Norbit legyőzte az a dal, mert egyszerűen nem tudta kiénekelni a magas hangokat, és egy borzalom lett az egész.

Mint ember szimpatikus, de ha csak a szerepléshez ért, a valódi énekléshez nem, akkor nincs helye a zenei életben.Úgyhogy ez a véleményem Norbiról.

2010. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt mindenki egy húron van. Már leírtam hogy az x-faktor különleges embereket kutat. Átlagos énekesekből van dögével. Meg ahogy Geszti is mondta, hogy SHOWMAN. Nekem tetszik amit csinál,mert nem unalmas. És az x-faktor inkább ilyen beállítottságú. Az csak itt nálunk rámentek az énekesekre.
2010. dec. 6. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!