Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezt valaki letudná nekem...

Ezt valaki letudná nekem fordítani? Nem vágom az angolt.

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 3. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2010. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha nem teszi meg senki sajna kénytelen leszek ebből kibogozni. : D
2010. dec. 3. 19:44
 3/12 anonim ***** válasza:
csak mássold be és leforditja
2010. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
de ha nehezdre esik tess: [link]
2010. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom. Csak ki kell bogoznom belőle a lényeget, mert nem fordít túl jól: D
2010. dec. 3. 19:50
 6/12 anonim ***** válasza:

Christopher McCulloch

A Wikipédiából, a szabad enciklopédia

Ugrás: navigáció, keresés

Christopher McCulloch


Christopher McCulloch, a San Diego-i Comic-Con International 2010 júliusában.

Született szeptember 14, 1971 (1971/09/14) (életkor 39)

Brooklyn, New York, USA

Egyéb nevek Jackson Publick

Foglalkozás író, rendező, színész

Weboldal

[link]


Christopher McCulloch (született: szeptember 14, 1971) az alkotója, a rendező és a társ-író (a Doc Hammer) The Venture Bros., mindezt álnéven Jackson Publick. Ő is hangokat több fő karakter a saját neve alatt, leginkább az uralkodó és Hank Venture.

[Szerkesztés] Before The Venture Bros.


Christopher McCulloch dolgozott szülővárosában képregény boltban, mint egy tinédzser, és a szabadidejében fog írni furcsa komikus történetek. Míg a diák a Rutgers, aki már több képregény közzé a Rutgers felülvizsgálata és gyakori volt a közepes író. Ez idő alatt a munkáltató kiadta szuperhős paródia Cement Shooz. Amikor McCulloch támogatni azt a képregényt egyezmény New Yorkban, elkapta a szemét Ben Edlund, alkotója a Tick, aki felajánlotta, McCulloch a lehetőséget, hogy írjon egy kullancs spin-off képregény, míg Edlund írta az animációs sorozat. A kérdések Chris írta voltak Karma Tornado 1-től 4, és a szóban forgó 3 He kezelni mind írásban és ceruza feladatait. Amikor a FOX növelték annak érdekében, McCulloch került megfogalmazásra, mint a rendszeres munkatársai író a sorozat, valamint egy storyboard művész.


A Venture Bros. is született először egy rövid képregény történet Monkeysuit Press, a képregény antológia, amelynek ő a szerkesztője. Dolgozik a kullancs (és hallgatni a JG Thirlwell első szteroid Maximus album) segített McCulloch lefordítani a történetet képregény formájában. Ő írta az első tervezetét 2000-ben, miközben ő megpróbált pályán valami mást, hogy a Comedy Central, mely fordult le. Abban az időben, ő is dolgozik, mint egy storyboard művész Mo Willems a Juh a Big City, valamint a dolgozó a PB & J Otter és Doug.


Ezt követően, a Tick vette fel annak élő fellépés formáját, és McCulloch Kaliforniába költözött. Ennek során találkozott Patrick Warburton, aki később ment, hogy hangját Brock Samson. Ha a jelölő törölték, költözött vissza New York City és hangú felülvizsgált változatát a Venture Bros. a Comedy Central újra. Bár elutasították újra felvette a kapcsolatot Jeff Nodelman a Noodlesoup Productions (később A világ vezetői Entertainment). Adult Swim később felvette a sorozatot, és a pilóta állították elő 2003-ban.

2010. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szépen fogtam ls bemsáoltam a google foridtoba és ezt adta kii..tyűűűű
2010. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Látom nem értesz engem. Vágom mit kell csinálni vele, csak nem fordít túl jól, és ebből kell ki bogoznom. Figyelj kösz meg minden de ne hozd belém az ideget.. :D
2010. dec. 3. 19:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Aktuális még? Szívesen megcsinálom.
2010. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, még aktuális. :D Nagyon megköszönném!
2010. dec. 6. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!