Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szeretik király l norbit?

Miért szeretik király l norbit?

Figyelt kérdés
egy rakás kaka hangja van az nem ének hanem ordítás, ilyet énis tudok ha félek -.-" szerintem nemszép hangja van de mégis bennt tartják. miért?
2010. nov. 27. 21:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején a Csillag születiket is Utasi Árpi nyerte meg. Miért? Mert az emberek sajnálták! Pedig kétlem, hogy ő lett volna a legjobb.
2010. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
utolsónál a pont, sajnálják az meberek és annyi azért szeretik.
2010. nov. 28. 10:40
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szeretem, mert egyedi a hangja, a stílusa.Nem szeretem az olyan sztárokat, énekeseket, akiknek átlagos a hangjuk...legyen bennük vmi +.Norbiban meg van :)
2010. nov. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Vagy pl a második csillag születikből a rapper fiu(már a nevére sem emlékszem).SZtem sincs hangja, de ami még ennél is nagyobb baj, hogy egyre kevésbé tud újat mutatni.A castingon én is felfigyeltem rá is tetszett, de pl a tegnapi előadása is olyan gagyi volt...Csak kiabál és ugrál ideoda..Ez már nem vicces.Gyanitom, hogy ezeknek az x-faktorosoknak is csak néhány honapig fogjuk tudni a nevét, aztán ők is eltűnnek a süllyesztőben.


Off. Az meg , hogy tegnap bevágták a való világot az x-faktorba, hát az fájdalmasan szánalmas volt.a való világot nem minősiteném, mert egyből kimoderálnának.

2010. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
igazad van, milyen már hogy x faktort akarok nézni és vv-t kapok. és olyan nehezen bírják kinyögni h ki nyer. kivan a főzőkolbászom nagyon :|
2010. nov. 28. 12:50
 16/24 anonim ***** válasza:
51%

Egyik-másik tud énekelni. Na és? Sokan tudnak énekelni, nem nagy szám! De ha megjelenne lemezük, vagy nem hallgatnám, vagy elaludnék közben, annyira semmilyenek.

Norbinak nagyon is jó hangja van! Nincs rajta semmi sajnálni való! Mit kellene sajnálni rajta? Hogy egyedi és nem dögunalom???

Aki azt állítja, hogy tud így "üvölteni", annak hajrá, biztos lesz még X-Faktor, megnézem, hogy hogy megy az az "üvöltés"....

2010. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
oksa ottleszek ;)
2010. nov. 28. 13:53
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Off: Én Vastag Csaba cd-ért még fizetnék is.:)

Eddig is idegesített, hogy csak youtube-on hallgathatom.

Én is csalódnék, ha Norbi nyerne, ez énekverseny és akárki akármit mond, nincs jó hangja.A Charlie számtól azt hittem rosszul leszek, amikor pár hete énekelte.

2010. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
68%
Kell egy balfék akinek szurkolhatnak...
2010. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
53%

ti nem vagytok normálisak!

főleg aki feltette a kérdést -.-

Norbi a legjobb,az egész x faktorban,és igen is megérdemli,hogy megnyerje! az osztályunkban is mindenki neki szurkol, nem hiába! Ha szerintetek ez nem tehetség,akkor mennyetek el fülészetre! mert Norbi fog nyerni! Ez van,ha nem tetszik nem kell x faktort nézni.

2010. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!