Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Király L Norbi iszik?

Király L Norbi iszik?

Figyelt kérdés

Az újságokban mindig mást mondanak, valamikor azt mondják hogy iszik, valamikor meg azt hogy csak kávét iszik, melyik az igaz?

Normális válaszokat létszi !


2011. szept. 5. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktam inni vizet is meg colat is. Kv-t ritkán.


Na cső

Király L Norbi

2011. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Látod, Norbi már meg is válaszolta.

De most komolyan. Miért fontos? Mi van akkor, ha iszik szeszt is, mondjuk alkalomszeűen? Mi van, ha rendszeresen? Mi van, ha soha? Min változtat, miért fontos?

2011. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az meg a másik. Miből gondolod, hogy itt erre a kérdésre hiteles információkat tartalmazó válaszokat kapsz?
2011. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bunkonak tunhet az elozo valaszolo, de TELJESEN IGAZA VAN!

:D

2011. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerőseim mondták, hogy egyik koncertjén teljesen be volt b@szva. De látszik is rajta, füves, alkoholista dohányos.
2011. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 KLN LFT válasza:
Király L Norbi igen, iszik is meg eszik is, mint mindenki. Ha a kérdés arra irányul, hogy alkoholista-e, a válasz NEM!
2011. szept. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem is arra gondoltam hogy alkoholista-e , csak hogy van-e olyan alkalom amikor iszik alkoholt !
2011. szept. 10. 15:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
'Van-e olyan alkalom amikor iszik?' Szerintem pontosabb az a megfogalmazás, hogy van-e olyan alkalom, amikor nem iszik...
2011. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem ő egy kicsit agyilag zokni

ezt nem rosszból mondom mielőtt a fanatikus rajongók lepontoznak és letámadnak, de csak ha látod a mozgását vagy csak az arcára nézel látni, hogy nincs minden rendben..

ettől függetlenül nincs vele semmi gond

2011. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!