Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szíj Melinda egy depressziós...

Szíj Melinda egy depressziós bolond nő?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 10:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem stílusom a veszekedés,az értelmes vitákat viszont,amilyen a miénk is szeretem. :D

Én is értem mire gondolsz,és ebben igazad van. És igen ,sajnos minden műsorban ez megy. De pont ez az én problémám. Pedig amúgy nem csak az énekesek zenéje és hangja érdekel,hanem maga az ember is. DE nem ilyen formában. Úgy értem,nem egy Megasztár alatt akarom megismerni valakinek a történetét. Ebben a műsorban a hangjával és az előadásmódjával fogjon meg ,ne az élettörténetével. Aztán ha esetleg a kedvencemmé válik,nyilván kíváncsi vagyok hogy jutott el idáig,miért jelentkezett és a többi. De nem cirkuszolni kell a fél csapatnak,mert mindenkinek biztos van problémája,de ez énekverseny elsősorban,és nem jó ha túl sok személyes információ derül ki a verseny alatt az illetőről.

Reniben viszont látok esélyt arra,hogy jó énekes legyen. Ő legalább megpróbálja hozni azt amilyen az én szememben egy előadó. Csak neki meg az a baja,hogy szerintem nincs stílusa. Mindig olyan amilyet csinálnak belőle. Ha Lady Gagának öltöztetik akkor az,ha Beyonce-nak akkor az.DE nincs különleges egyénisége MÉG.:) Ő még elég fiatal és még nem biztos hogy megtalálta önmagát.

Őszintén szólva sajnos engem egyik versenyző sem tudott lenyűgözni,persze vannak akiket jobbnak tartok és vannak akiket egyáltalán nem válogattam volna be.

Én egy ilyen műsorban arra vagyok kiváncsi és azt szeretném látni hogy milyen művész valaki. Nekem nem elég ha valakinek jó a hangja (persze az is fontos),de legyen művészi.

Ugyanakkor nem a versenyzőket hibáztatom,mert ez a magyar média miatt van:ők nem művészeket keresnek hanem tucatsztárokat,olyanokat mint a mai fiatal énekesek,egy vagy 2 évig elénekelgetnek aztán eltűnnek. Már az 5. Megasztár megy,de még senkinek nem sikerült maradandót alkotnia.

Tudom nem szabad összehasonlítani egy külföldi tehetségkutatóval,de mióta végignéztem egy American Idol-t ,jöttem rá hogy mekkora ,alapvető különbség van. Egyszerűen az egésznek a légköre más,és mind a zsűri,mind a szervezők,mind a versenyzők hozzáállása. Én pl rosszul vagyok a Megasztár végétől,mikor kiesik valaki,elsötétül a stúdió,felcsendül az a dal ,ami leginkább egy siratóra emlékeztet,lassan vonulva éneklik a bent maradott versenyzők,majd a kiesett belép a "fénybe" és mindenki bőg. Egyszerűen a hideg kiráz tőle... Miért nem úgy búcsúznak el hogy "gratulálok,sok sikert a továbbiakban" és hasonlók... Hiszen ez csak egy lehetőség,a felfedezés a célja ,nem feltétlenül a győzelem. Ezt igazolja hogy általában külföldön sem az lesz a legnagyobb sztár ,aki megnyeri a versenyt.


Bocsi hogy kicsit hosszúra sikerült :D

2010. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igazad van! De ez itt tényleg Magyarország, és itt csak ennyire futja. Az XFaktor is elég "mű" az eredetihez. Nálunk ilyen színvonal is jó, és muszáj a szavazókat is valahogy befolyásolni. Valljuk be őszintén, hogy a szavazás is szimpátia alapján megy. Nem szakértők a nézők, és azért a hazai könnyűzenei életben nem világsztárok mozognak, nincs akkora összehasonlítási alap. Viszont a csatorná(k)nak kell a bevétel, ezért kell az érzelmekre hatni. Az Utasi Árpi is csak azért nyerte meg a Csillag születik műsort, mert mindenki szipogott, ha a családjáról készült rövidfilmeket bejátszották. Mégis a For4Dance megy a világhír felé. Nemrég olvastam, hogy a BBC-n élőben léptek fel. Az idő majd igazolja mindenkinek, hogy van-e benne tehetség, kitartás, és ahogy a művészek mondják, alázat.
2010. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen ,ez teljesen igaz!:) Tudom hogy nem lehet összehasonlítani,csak így nehéz. :D De nyilván nem fogjuk elérni soha azt a szintet zeneileg. Ezt kell elfogadnunk. :D

A szavazás abszolút szimpátia alapján megy,ez az egy dolog mindenhol így van,külföldön is.:) Tehát egy valamiben mégiscsak hasonlítanak. :D Persze ez természetes is,mert a közönség nem szakmai szemmel nézi,ezért is nagyon fontos a szerethetőség ebben a műsorban. Én alapból nem szavazok ilyen műsorban,de ha muszáj lenne egy valakire szavaznom,biztos hogy arra szavaznék aki szimpatikus,és nem azt nézném hogy kinek a legképzettebb a hangja,pedig nagyon fontosnak tartom.

Az az igazi,akinek nagyon jó hangja van,különleges stílusa és szerethető,emberileg is szimpatikus.:) Talán egyszer megtaláljuk az igazi Megasztárt,az American Idolnak is csak a 8. évadban sikerült megtalálni azt akit a kezdetektől fogva kerestek. :) Szóval még van remény. Én azért szurkolok mindenkinek és ahogy mondtad,az idő eldönti kiből milyen művész lesz,vagy hogy lesz-e belőlük egyáltalán művész,előadó,olyan valaki aki képes megfelelni a te ,az én és az egész ország ízlésének,mert sokszínű és tehetséges,ugyanakkor különleges és szimpatikus egyéniség.

2010. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Melinda nem depressziós pláne hogy nem bolond. Aki a kérdést írta az lehet egy depressziós bolond . Melindával minden Megasztár előtt és után találkozhattam. Talpraesett.kedves a hangja egyszerűen fantasztikus,és ahogy beleéli magát a dalokba arról nem is beszélve.Nagyon jó anyuka is mint hallottam a lányától.Minden produkcióba maximumot adott és amit adott az a maximumnál jóval több volt.Kedvenc énekesem lett , kinevethet bárki emiatt.Tudom más véleményét én is róla sajnos. De ő a Megasztár alatt saját maga maradt,nem mint egyesek.S nem süllyed olyan mélyre mint pl Tolvai Reni h kikezdett az Attilával.Pedig korban a Melinda közel áll hozzá . És öregnek nem kéne nevezni.Hány szexy fotója van ma már a hivatalos oldalán korának ellenére.Nagyon szép és kezdi megtalálni a stílusát ő is . 14/L
2011. aug. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!