Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szíj Melinda egy depressziós...

Szíj Melinda egy depressziós bolond nő?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Egy csodás hanggal és tehetséggel megáldott ember, aki nem depis, hanem kevés az önbizalma, meg akar felelni a családnak és mindenkinek.

Láttad már őt énekelni? Nemcsak énekel, ő előad. Átlényegül, csak a zene árad belőle. Nincs hozzá fogható a jelenlegi magyar palettán.

2010. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha becsukom a szemem, akkor jó. De a tanítónénimre emlékeztet a kinézete, aki nem volt normális, ütött, vert minket (mi még a nagy demokrácia előtti generáció voltunk, miket még lehetett verni), szóval feláll a szőr a hátamon tőle. Szegény énekesnő erről nem tehet, de nekem emiatt nagyon unszimpatikus.
2010. nov. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó:

Aztán lehet Ő egy nagyon kedves ember,nem úgy mint a dilis tanárotok :D

2010. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hm ez érdekes... Tény hogy van egy szép hangszíne. De ez nem elég. Nem ELŐADÓ! Nem úgy viselkedik,nem úgy beszél mint egy sztár. ÉS elvégre itt sztárokat keresnek. Melinda egyáltalán nem akar az lenni,és nincs is meg hozzá a képessége. Így nem értem mit keres a műsorban még akkor sem ha jó a hangja. Elveszi a lehetőséget a fiataloktól,akik érvényesülni szeretnének. Igazából többet tudok Melinda szerelmi,családi és úgy általában a magánéletéről mint a zenei dolgairól. Ez a tegnapi is...hogy a lányának énekel. Ez mind nagyon szép,de ez egy énekverseny. Mondjuk itt már nem is csak Melindáról van szó,hanem az egész Megasztárról! Nem szabadna egyáltalán belevinni a magánéletet. Külföldön ilyen nincs. Nézzetek meg egy American Idolt,ott az éneklésre koncentrálnak és nem azzal foglalkoznak hogy bőgjenek az adásban hogy elhagyták őket vagy mit tudom én. Ez a legnagyobb hibája a magyar tehetségkutatóknak. Egyszerűen nem erről kéne hogy szóljon. Engem pl nem érdekel ki kivel feküdt le a Megasztárházban,vagy Szíj Melindát elhagyta-e a férje. Énekeljen,mutasson valami újat ,különlegeset. Melindának ez nem sikerült. A tegnapi előadása is azon bukott el nálam ,hogy pont azért mert a lányának énekelt,teljesen átadta magát,és nem figyelt az ének részére! Szeretem ha egy előadó beleéli magát a dalba,de észnél kell maradnia,mert ez egy verseny! Meg kell találni a hangsúlyt: nyilván vigye bele az érzelmeit és az egyéniségét,de ez ne menjen a produkció rovására!

Mondjuk a Mad World-del én alapból elfogult vagyok Adam Lambert miatt,így lehet hogy azért sem ragadott meg túlzottan Melinda előadása. Ezt a dalt amúgy is kellemes férfihanggal szeretem,Melinda hangja túl erőteljes volt,ami nem gond,de szerintem aki igazán jó énekes,az el tud énekelni egy erőteljes ,akár rockszámot is és tud lágyan és egyszerűen is.

Bocsi hogy kicsit elkalandoztam. Szóval én nem mondanám bolondnak Melindát mert nem ismerem,nem tudom milyen ember ő,így nem is ítélem meg a személyét. DE akkor sem értem ezt a SzíjMelinda-jelenséget. Nem való egy ilyen műsorba,nem sztár-alkat. Lehet haragudni,lehet védeni,de ez tény.

2010. nov. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek az utolsóval !!! :)
2010. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak problémái,de ettől nem lesz mindenki depressziós...

Nem nagyon értem,hogy egy ilyen nő mit keres a megasztárban,tegnap belekukkantottam,nem hasaltam el a hangja miatt,mindenhol annyira felemelik,nekem egyáltalán nem tetszett,de a többi megasztáros sem,csak csetlenek,botlanak,elég felkészületlenek

2010. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
11:19 ha sztár lenne, akkor nem indulna sztárkereső műsorban. Majd lesz belőle! Ne vitassuk az előadói képességeit, mert ő az, aki nem énekel, hanem ELŐAD!!! Teljesen átlényegül az éneklés alatt. A külseje olyan, amilyen, attól még egy kedves, aranyos, kissé önbizalom hiányos nő. A tehetsége vitathatatlan, nem csak gyönyörű a hangja, de mintha abszolút hallása lenne. Most volt először, hogy nem minden hang volt teljesen a helyén. De így is csodálatos volt.
2010. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó: igen ez egy sztárkereső műsor,de ő kicsit sem akar sztár lenni! Semmilyen adottsága nincs meg hozzá,így csinálhatnak vele amit akarnak,nem lesz soha SZTÁR! Önbizalom hiányosan mit keres egy ilyen versenyben? Nincs helye egy ilyen műsorban,és ezt ő is tudja,és nem is akar ott lenni! Amint már mondtam,elismerem szép hangja van! De ennyi és semmi több. Ez a műsor nem arról szól hogy majd sztárt csinálnak valakiből,hanem hogy felfedeznek olyan tehetségeket akikből sztár válhat! Melindából soha nem lesz,ez tény. Nem lehet valakiből sztárt csinálni,ha az illető nem akarja!
2010. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még valami: úgy veszem észre mindkettőnknek mást jelent az "előadó" szó (ami persze nem baj). Szerintem más,ha valaki beleéli magát a dalba és más az aki előad. A kettő nem zárja ki egymást,de nem is mindig járnak együtt. Nekem Szíj Melinda énekes,de előadó semmiképp. Én még mindig nem láttam előadókat Magyarországon. Szóval számomra nem Melinda az előadó. DE ezen kár is vitatkozni,mert más az ízlésünk.

Én csak arra próbáltam rávilágítani,hogy mennyire túl van értékelve és fel van fúj az egész Szíj Melinda jelenség. ÉS nem írnám le még egyszer mi a problémám alapvetően Melindával és az egész magyar tehetségkutatóval,mert azt már kifejtettem a legelső hozzászólásomban.

2010. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Értem az érveidet, és örülök, hogy nem veszekedni akarsz, hanem érvekkel vitázni. Tény, nem sztár alkat. Na de nem ő az első ilyen énekes, és ez egy hazai vetélkedő, ahol eddig is mindenkinek belevájkáltak a magánéletébe, mindenki családját megismertük a műsor folyamán. Meg ilyenek vagyunk, kíváncsiak. Szerintem az első lehetősége Melindának, hogy megmutassa, több van benne, mint amit kinéznénk belőle. Nekem úgy tűnik, hogy eddig mindig megalkuvó volt, elvolt a háttérben, és nem is adtak neki az érvényesülésre lehetőséget, a családban, munkában, esetleg baráti körben sem. Az a "jól van, itt sem vagyok" típus. Lehet, ebből akar kitörni, és egyszer önmagát adni.

Én azzal együtt szeretem nézni, hallgatni, de van egy másik kedvencem: a Renáta.

2010. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!