Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Liam Payne meghalt, miután...

Forexprofi kérdése:

Liam Payne meghalt, miután pedofil kapcsolatairól beszélt! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Csak néhány nappal azután halt meg, hogy megemlítette a kapcsolatát egy pedofillal.


Leesett egy magas épületről.


Liam Payne, a One Direction együttes tagja, meghalt.


Halála előtt néhány nappal Argentínában a médiában említette: „Egy nap P. Diddy jachtján voltam Jay-Z-vel együtt.”


Amikor ezt mondta, Salma Hayek arca valamilyen rémületet fejezett ki a tévében. Néhány nappal később Liam halott volt.



okt. 18. 11:28
 1/7 Kedves Vezető ***** válasza:
24%

Nagyon helyes..

1 el kevesebb.

okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Forrás, ami nem trollfarm vagy ai által generált?
okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Oroszországban ez az ablakon kiesés már bevett gyakorlat.
okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nem volt gonosz, rossz ember; sok rászorulónak adományozott még a halála előtti napokban.is Kedves volt a rajongóival is, illetve a családjával is, szerette őket. Szerintem Maya hazudik, illetve Cassidynek nem kellett volna, visszautaznia Floridába. Nem értette, miért akar visszautazni, és emiatt veszekedtek.is igen tényleg Az ő döntése volt, de ennek voltak okai. is mivel Maya eljárást indított ellene, és napokkal a halála előtt kirúgta a lemezkiadója. Utána pedig hogy irtam Cassidy, visszautazott Floridába, ezért volt beállva. Emiatt ugrott le, csak azt remélem, hogy tényleg nem fájt neki semmilye.
okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem akart öngyilkos lenni.

Bezárták a szobájába, miután többször lement segítséget kérni erős görcsökre hivatkozva, össze is esett, de a hotel személyzet vissza küldte/vitte a szobájába, több forrás állítja, hogy be is zárták.

Amikot kiesett volt rajta oldaltáska, valamint a sapkája is. Véleményem szerint, mivel drogok hatása alatt állt, azt gondolta, hogy az ablak az egyedüli menekülő útvonal, nem volt olyan tudatállapotban, hogy felmérje azt, hogy milyen magasan van, vagy ha tudta is nem volt képes felmérni a helyzetet.

Szerintem nem akart meghalni, csak kijutni onnan. Ha abból a hét alkalomból valamelyiknél hívtak volna neki mentőt, akkor még mindig élne. Értelmetlen halál, sajnálom nagyon, nem volt rossz ember.

tegnapelőtt 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lássuk már a híres forrásokat
tegnapelőtt 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Honnan tudsz ilyeneket, hogy még a táskája is rajta volt?
tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!