Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Liam Payne meghalt. Mit...

Liam Payne meghalt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú, annyira imádtam. Láttam a fotókat a hotel szobájáról és hogy tele volt droggal. Annyira fura, az exe Maya pont most írt róla egy könyvet és podcastben beszélt róla hogy Liam ráerőltette az abortuszt és zaklatta szakításuk után
okt. 17. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Engem annyira nem hat meg a dolog, pont az utolsó mondatod miatt. Csak azt tartom undorítónak hogy most Mayát zaklatják az emberek a közösségi médián, és őt okolják a haláláért.
okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Újabb kappanhangú drogossal kevesebb. Nagy kaland.
okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Soha nem hallottam mêg róla.
okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Sosem volt a szívem csücske a One Direction.
okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

#1.


Akármennyire is rossznak tartottam mindig is az One Directiont, ez a Liam pedig meg különösen unszimpi volt, azt gondolom hogy valóban nagy rá az esély, hogy ez a Maya okozta a halálát.


Egyrészt, ha valaki traumát okoz nekünk, az ellen jogi lépéseket teszünk, illetve megpróbáljuk feldolgozni például pszichológussal, de biztos hogy nem haknizunk vele a nyilvánosságban és nem próbálunk meg rajta nyerészkedni… Utóbbi különösen durva.


Másrészt, ez csak az egyik fél története, mi van ha nem is igaz? Én így ránézésre kinézem Liamből, azt amivel vádolták, de mivel nem ismertem nem tudhatom és senki sem tudhatja hogy valóban igaz e… Mi van ha meg sem tette ezeket, vagy csak egy részét és valóban emiatt halt meg?

okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

#5 Felvállalhatatlan számomra ez a gondolatmenet, és hogy őszinte legyek, mindig amikor egy újabb ügy kapcsán látom, napokra felzaklat.


A bántalmazás pont az a téma, amit nem szabad titokban tartani, mert a bántalmazottak többsége amúgy sem meri felvállalni ami történt vele. A stigma óriási, az áldozatok között általános, hogy úgy érzik, hogy úgysem kap büntetést a bántalmazójuk, nem történik majd semmi, hiába tálalnak ki, és élik át újra, ami velük történt, hanem csak a többi ember ellenszenvét vonják magukra.

Márpedig az utolsó szálig az összes bántalmazási eset, ami napvilágot lát, pont ezt a félelmet igazolja.


Mindig amikor valami gazdag, tehetségtelen, de körülrajongott ficsúr csinál valami vállalhatatlant, akkor a talpnyalói előmásznak a csatornából, és elkezdik bevédeni, hogy "ummm ha Tehetségtelenpasi#983 tényleg csinált volna valami rosszat, akkor az áldozat nem csapna ekkora felhajtást. HAZUDIK!!!"

vagy

"umm az áldozat nem veszi számításba Tehetségtelenpasi#983 érzéseit :( Tehetségtelenpasi#983nak biztos nagyon rosszul esik, hogy ki van teregetve a magánélete, és rossz embernek van beállítva. Szégyen, hogy milyen emberek vannak"


Nem tudom felfogni hogy miért nem klikkel, hogy az ilyesmi mennyire ártalmas.


Arról meg nem is beszélve, hogy ha valaki megöli magát, az 100%ban az ő döntése és az ő felelőssége. Olyat nem játsszunk, hogy egy embernek egy másik ember életéért kéne felelősséget vállalnia. PLÁNE ebben az esetben. Azt mondani egy áldozatnak, hogy kussban kellett volna maradnia arról amit vele csináltak, mert így az ő kezén szárad a bántalmazója vére.

Milyen világban élünk, te...

okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos egy ideje sok baja volt már a drogokkal de nem gondoltam hogy ide vezet majd egyszer..

Amióta feloszlott a banda nem tudott befutni szerintem ezért is csinálta de ugye már a bandában is alkoholista volt. Sajnálom mert még anno a one directionban szerettem de mikor elkezdte a kis sajtó körútját eléggé elvágta magát a szememben ennek ellenére rip. Viszont senkit nem kéne hibáztatniuk a rajongóknak csak őt mert magától tolta be azt a rengeteg adag drogot amitől bekattant

okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Engem is nagyon elszomorít az elvesztése! Nagyon fiatal volt még ahhoz, hogy elmenjen!

A tagok közül Liamnek alakult a legrosszabbul az élete.

Még a One Directionös évek alatt lett gyógyszer - és alkoholfüggő, amiről nyíltan beszélt is nem rég! Sajnos a függőségeit nem tudta leküzdeni... Rengeteg kábítószert találtak a hotelszobájában is...

A magánélete nem alakult jól, mert nem találta a helyét egyik nő mellett sem...

A karrierje sem lett annyira sikeres, mint a többi tagnak... Bár ez még később változtatott volna, annyi ideje lett volna még a sikerre!

Sajnálom, mert nagyon tehetséges volt! Érdekesség, hogy a One Directionnek is ő volt a fő szövegírója!

Nagy álma volt, hogy újra összeáll a One Direction! Sajnos ez már csak egy álom marad... Nélküle nem lesz többé ugyanaz...

okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Utólag már könnyű egy elhunyt embert mindennel megvádolni...

Ugye, azzal is vádolják Liamet, hogy intim képeket kért a rajongóitól meg előkerülnek olyan állítólag fanok is, akikkel csúnyán viselkedett... A rajongók által megosztott videókon meg pont az ellenkezője látszik, hogy mennyire kedves és közvetlen volt a rajongóival!

Ez a Maya Henry is... Állítólag zaklatta meg abortuszra kényszerítette meg nagyon toxikus kapcsolatban voltak.

Amennyiben ilyen rossz volt Liammel együtt lenni, miért volt vele együtt ilyen sokáig...? A pénze azért jó volt...

Szerencsére a vagyona a fiáé lesz! Erről még életében rendelkezett.

okt. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%
Én a 21 éves fejemmel sírtam tegnap álomba magam. Nagyon szerettem kiskoromban. Nyugodjon békében.
tegnapelőtt 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!