Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is ronda Tony...

Szerintetek is ronda Tony Goldwyn?

Figyelt kérdés
Nyáron láttam a Ghost című filmjét, és már ott is megtetszett. Később találkoztam egy fiúval (rendszeresen egy buszon utazunk), aki TÖK UGYANÚGY néz ki mint ő. Nekem különösen szimpatikus volt, de amikor egy barátnőmnek, és a húgomnak képet mutattam róla, mind a ketten undorítónak titulálták. Fura, mert nekem mondom szimpatikus. Most nem tudom eldönteni, hogy nekem van rossz ízlésem, vagy mi van, szóval ez most egy ilyen közvélemény kutatás. Linkelek pár képet (ne röhögjetek ki, ha tényleg ronda, csak figyelmeztessetek): [link] [link]

tegnap 17:18
 1/2 anonim válasza:
100%
Hogy lenne már csúnya? Jóképű, normálisan néz ki. Az lehet hogy valakinek nem az esete, de a ronda erős túlzás
tegnap 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én férfi vagyok de méghogy ronda? sztem jóképű. de ő ronda akkor sokunk bajban van :D
ma 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!