Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történhetett a Dimeo...

Mi történhetett a Dimeo családdal a sorozat után? Szerintetek Paulie vette át a maffia főnök szerepét vagy inkább kilépett? Meg nektek mi a véleményetek a végéről? Aki esetleg nem látta vagy hirtelen nem jut eszébe a maffiózókról beszélek:).

Figyelt kérdés
Meg ki ölethette meg Tony-t meg szerintetek nem lenne jó ötlet még egy sorozat Tony ifjú koráról meg a sorozat utáni időszakról? Tudom tudom sok a kérdés és kicsit bele vagyok szerelmesedve dehát na:D

szept. 3. 19:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Na valaki?
szept. 15. 02:27
 2/3 FreddyElm válasza:
Ti honnan veszitek ,hogy Tonyt megölték?
szept. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazabol onnan hogy ugy lett vege a sorozatnak hogy hirtelen elment a kep es a hang es minden fekete lett, mint amikor valakit megolnek.az is lehet hogy elt tovabb csak mindenhol ezt hallom. Meg elvileg david chase is mondta
okt. 5. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!