Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ma megkérdeztem itt egy...

Ma megkérdeztem itt egy (szerintem ) tök szimpla folgot. H hol lehet egy sorozatot a neten megnézn. De törölve lett a kérdésem. Nem lehez tudni h esetleg miért történhetett ez?

Figyelt kérdés
Egy tök szokványos sorozatot...

#sorozat #tiltás #kérdeés
2015. febr. 21. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit írtak, miért törölték a kérdésedet?

harmadik fél, stb..?

2015. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosan...pedig annyira kivancs vagyok:(( :D
2015. febr. 21. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de velem is volt már ilyen :D azóta nem merek bármit megkérdezni... mondjuk örülnék ha néha leírnák részletesebben is hogy mi a gond, mert annyival nem elégszek meg hogy megsértettem a harmadik fél jogait. Más is kiír ilyet.. Akkor legalább írjanak konktérumot. De az is igaz, hogy nem várhatom el, hogy mindig minden szabályszegőnek külön kis levelecskét írjanak és pontról pontra összeszedjék mi volt a gond. Bár néha jó lenne, mert így nem tudom...:D
2015. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van :D olyan jo lenne tudni h mi volt a baja annak a 3. Félnek ...olyAt irtam h most pl mondom valami h hol lehet megnézni online-n a barátok koztot..:D nem ez volt :D
2015. febr. 21. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!