Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Emberi kapcsolatok bővítése...

Emberi kapcsolatok bővítése miatt van értelme influenszerkedni?

Figyelt kérdés
A való életbe egy kiközösített krapek vagyok
tegnap 23:24
 1/4 Kedves Vezető ***** válasza:

Ha azt kérded videózni, azt mondom van értelme.

De az influenszerek általában extrovertált emberkék, akik a való életben nincsenek kiközösítve.

Videózni, tartalmat gyártani van értelme, de ha nekiállsz bohóckodni szerintem nem sokat javítasz a helyzeteden.

ma 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát az tud boldogulni a neten,aki az életbe
ma 00:32
 3/4 Kedves Vezető ***** válasza:

Nem ezt mondtam, hanem hogy az influenszerek milyenek általában.

Egyébként az már egy befutott videós, az influenszer, többnyire komolytalan bohóckodók.

De videós lehetsz, jó videós is, ha van ami érdekel, van témád, mondjuk játszol, elkezdik nézni, közben megismerik a stílusod, de utazhatsz más témában is, ahogy érzed, de az életbeli sikertelenséged után nem feltétlenül tartom jó ötletnek ha most meg egyből kirakod magad a jónépnek. Ez csak 1 vélemény, de szerintem ha hobbi szinten videózol valamiről, amit szeretsz, az még jó is lehet.

De blogolhatsz is ha elvonulós vagy. De ha úgy érzed hogy csak a környezeted nem ért meg, és amúgy lenne mondanivalód, az infuenszer cél sem rossz, csak nem biztos hogy instant siker lesz.

Valami tartalomgyártás jó ötlet.

ma 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kedves Vezető ***** válasza:
*Esetleg FB. csoportok, hasonló érdeklődésű körrel ..
ma 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!