Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van egy influencer, akit...

Van egy influencer, akit követtem (fél éve nem, csak néha rákeresek), és akiben nagyot csalódtam. Több lenn. Szerintetek mi az oka a változásának?

Figyelt kérdés

Régen nagy szószólja volt ez az influ az önelfogadásnak, az önszeretetnek, az önmagad bocsánatnemkérő felvállalásának. Önbizalommal telt nőnek tűnt.

Mára... Hát, kezdődött azzal, hogy műtéteket végzett magán: fenék, has. Ezekről posztolt is. Fejét műtette-e, nem tudom, de gyanús, hogy leszívatta az arczsírját, vagy nem tudom mit tett, de másabb alakú az arca. Aki úgy elfogadta magát, az miért érzi, hogy ennyi okból kés alá kell feküdnie? De itt nem áll meg a sztori.

Szóval elkezdte izomból szerkeszteni a képeit. Pl. a műtét utáni hasát még kisebbre, még laposabbra, a derekát még vékonyabbra. Tehát hiába a műtét, továbbra is olyan elégedetlen, hogy tovább kell szerkesztenie? Ezt onnan tudtam meg, hogy a klinika oldalán közéttett képet, meg amit ő posztolt képet, egymás mellé téve láttam, és amit ő posztolt, ott vékonyabb a dereka. És amúgy is, azóta is kerültek ki haskidobós professzionális fotói, azokon látszik, hogy a fotós sokat utómunkázott, lefaragott combból, hasból, stb. Ilyen elégedetlen lenne magával? Hol van a régi ő, aki úgy vállalta magát, ahogy van? De még itt se ér véget.

Rákapott ezekre a francos face appokra. Hát olyan Háromszegletű fejeket posztol újabban, hogy ráismerni se lehet azokon. Nagyon visszataszítóra szerkesztett fejjel posztolja magát sok videón (meg fotón is).

Ez mi? Elment az esze 30 éves korára, vagy mi?


tegnap 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyire bele lehet pörögni a testképzavarba, hogy már a szélsőséges kinézetet sem veszi észre magán valaki. És mivel soha nem lesz megelégedve magával, további műtétsorozatokba kezd. Gondolom a román nevűről van szó, még így is kitalálható a seggműtétből.
tegnap 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kedves Vezető ***** válasza:

Bármi.

Esetleg olvasd a kommenteket a posztjai alatt, kérdezz rá.

Szerintem relevánsabb választ fogsz kapni, mint így hogy azt se tudjuk ki Ő. Meg Te követted, valamit csak mondott..

tegnap 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kettes, annyit mondott, hogy igenis aki megteheti, és zavarja valami, az hadd változtassa meg.
tegnap 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!