Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Majka mitől tud népszerű...

Majka mitől tud népszerű lenni széles körben?

Figyelt kérdés
Kiemelkedően tehetséges? Valós tömegigényt elégít ki? Jó a zenéje? Jó a szövege, úgy beszél mint bármelyikünk? Hiteles abban a szerepben hogy ő a nép egyszerű gyereke? Vagy mitől?
szept. 15. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, amiket felsoroltál, mind. Nem művelt, de szerethető egyéniség a hibáival együtt.
szept. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kedves Vezető ***** válasza:

Vótmá', de:

Megcsnálta a sokadik piás himnuszt, elvette dundikát, extrovertált celeb.

szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem kedvelem, de annak ellenére, hogy "alulról" jött, sokkal természetesebben szerepel a képernyőn, mint a legtöbb tanult riporter vagy műsorvezető. Van egy "gátlástalan" stílusa, jól pörög a nyelve és sokszor szókimondó. Ez a legtöbb mediaszereplőből hiányzik, vagy csak nehezen tanulható.
szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3. Teljesen egyetértek. Nem jártam semmi színi iskolában, tehetségem sincs hozzá. De ha jól sejtem, az egyik legfontosabb tanulni való a természetellenes környezetben természetesnek lenni.

Régen, bő száz éve teljesen más volt a felfogás, de a mai színházban ez nagyon fontos.

A tévés szereplésnél is azzal tudunk azonosulni, aki olyan mint mi, hozzánk beszél. Nem modoros, nem eltávolító.

Lehet valakinek 77 diplomája, és a fejében lehet az egész enciklopédia. Kívülről fújhatja a világirodalom legszebb verseit, beszélhet tökéletesen, ha nem azt érzem, hogy közülünk való. Hogy nekem akar valamit átadni.

A tévében gépek fordulnak feléd, 50 fok van a lámpáktól, emberek jönnek-mennek a háttérben stb. Kell hozzá egy adottság, ami nem tanulható.

A fellépéseiről nem tudok semmit, mert nem láttam. De a dobozból számomra ez jön.

Volt olyan műsor, amiben a magánembert mutatta be Papp Gergő. Abban is tök normális volt.

szept. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!