Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csan engem irritál egyre...

Csan engem irritál egyre jobban ez a Héja Szabi?

Figyelt kérdés
Folyamatosan az orrhangon beszélő semmitmondó videóit látom, amiről leíri hogy csak egy cikket olvas fel, ami ráadásul vizuálisan is igénytelen. Most épp egy eltűnt srác témáját lovagolja meg, úgy hogy a srácről nem volt képes egy értelmes képet kirakni ha már annyira segítőszándékú lenne a videója. Csak a szenzáció és kattintáshajhászás, a srác képe kb 2 másodpercig jelent meg. Gondolom mennyire akar segíteni a családján. Ezt senki nem veszi észre?

szept. 10. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet profilokat tiltani? Azt nem merem megkérdezni, hogy felnőtt emberként mit keresel az agyrohasztó tiktokon, mert megsértődnél. De ha más nem működik, akkor fogod és továbblapozol róla, egy mozdulat. Nem ér annyit felháborodni egy ilyen szintű dolgokon. Ezek szerint te nézed is a tartalmait (ha tudod mi van bennük), és mégis felhúzod magad, mikor szándékosan követsz olyan dolgokat ami nem érdekel vagy még utálod is. Saját magad ellensége vagy.
szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én aztán nem követem. Folyamatosan rányomok, hogy "nem érdekel" de ugyan úgy bedobja az algoritmus. A tiktok pedig egy jó hely, ha a megfelelő dolgokra használod. De gondolom te elég vaskalapos régimódi Facebook-os lehetsz :D


+ érdekel az emberek véleménye, hogy csak engem irritál e a gyerek.

szept. 10. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már rég tiltottam, neked is ezt tanácsolom 👍
szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tiltsd le ha nem érdekel. Személy szerint nekem annyira nincs bajom vele
szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!