Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok a huszadik...

Mit gondoltok a huszadik század egyik legnagyszerűbb színészéről Walter Matthauról? Nekem az egyik kedvencem.

Figyelt kérdés

szept. 2. 00:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm...szerintem is zseniális filmekben,zseniálisat alkotott.
szept. 4. 02:04
 12/18 A kérdező kommentje:

No meg az első közös filmje Jack Lemmonnal,amit az utolsó kommentelő is írt.A Billy Wilder rendezésű A sógorom a zugügyvéd.

Matthau el is az Oscart azért a szerepléséért.

szept. 4. 02:07
 13/18 Kedves Vezető ***** válasza:
45%

Hát, nem egy nagy színész.

A Dennisz a komisz volt a pályája csúcsa. Az sem lett kultfilm.

szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más lehet a legjobb filmje tőle, aki ismeri néhány filmjét. A Dennisz, a komiszt én annyira nem szeretem és pl. a Furcsa pár 1. részéért sem vagyok oda. De a Furcsa pár 2. része, ami rá 30 évvel később készült el '98-ban, az egyik legjobb vígjáték, amit valaha láttam. Kiváló történet és hangulat, remek helyszínek, megunhatatlan poénokkal, egyszerűen zseniális vígjáték.

Plusz a szomszéd nője 2 részét is szeretem. Ezzel a 3 filmmel egy életre belopta magát a szívembe a Matthau-Lemon páros. De legfőképp a részemről a Furcsa pár 2-vel.

szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Senki nem említette, de csak egy filmjét szeretem, a "Kalózok"-at.
szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

13. Valóban nem az a csúcs, de sok filmben remekelt.

Öreg vagyok, és ezeket egy jelentős részét láttam. A fiatalok talán nem ismerik ezeket.

szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
A Denisz a komisz egy ló..ar.💩
szept. 5. 00:30
 18/18 anonim ***** válasza:
Na igen, itt a lényeg, az imádat túlzásokba visz: csak mert Neked favorit, még túlzás általánosságban azt mondani róla, hogy “a huszadik század egyik legnagyszerűbb színésze” ! Mások attól még nem feltétlenül gondolják így!
szept. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!