Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok a huszadik...

Mit gondoltok a huszadik század egyik legnagyszerűbb színészéről Walter Matthauról? Nekem az egyik kedvencem.

Figyelt kérdés

szept. 2. 00:18
1 2
 1/18 Kedves Vezető ***** válasza:
31%
Semmit
szept. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Legnagyszerűbb? Attól függ, kinek, ízlés dolga! Bár ismertebb színész, de szerintem nem tartozik a legkimagaslóbb nevek közé! Viszont nekem tökmindegy, nem az alapján szimpatizálok egy filmmel, hogy ki játszik benne.
szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

Ha egy top százas listát összeállítanék, abban biztosan benne lenne, de a legnagyszerűbbet nem tudom megtalálni. A listában mindenki első, és egyben utolsó lenne.

Hogy te az élre teszed, azzal nincs semmi baj. Sok remek filmben játszott, de kicsit egysíkú. Ő inkább magára húzta a szerepet, nem belebújt. Ez nem hiba, nem erény. Sok más színész is ilyen.

szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azért mondtam,hogy "egyik".🙄
szept. 2. 13:30
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Részemről sose bírtam. A filmjeit se szeretem.
szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem, véleményen mit lehet lepontozni?

Jó színész volt, kétségtelen. De ennyi.

szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Bölcsész.Csak kíváncsi voltam mi a véleményetek az én favorit színészemről.
szept. 3. 04:37
 8/18 anonim ***** válasza:
Van pár számomra felejthetetlen alkotása a '90-es évekből, amikben Jack Lemmon-nal együtt szerepelt. Szeretem azokat a filmjeit, jó színésznek és komikusnak tartom őt.
szept. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

csak két filmét láttam, bár inkább 3 - A szomszéd nője 2 része, meg a Dennis a komisz, mind a 3 film szerintem nagyon jó, de mint színészi játék részéről, szerintem semmi extra nem volt benne, szóval jó színésznek nem mondanám, bár lehet a többi filmjében jobban játszott nem tudom, de a fent említett filmek tuti nem ő miatta jók


pl.: szerintem a szomszéd nője filmekben Jack Lemmon sokkal jobb színészi játékot mutat, még a női színész is

szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ipiapacs, Furcsa pár, Sógorom a zugügyvéd, Napsugár fiúk, A kaktusz virága, Hello Dolly, Várlak nálad vacsorára stb. mind nagyon jó vele
szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!