Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Thevr a reggeli HH adásában...

A Thevr a reggeli HH adásában miért nem beszél megosztó társadalmi jelenségekről?(halálbüntetés,eutanázia,abortusz,lombik program,prostitúció vagy fű legalizálás)

Figyelt kérdés

aug. 31. 01:19
1 2
 1/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

es a HH tudod mit jelent?

nem ellentetes vele?

mas adasok jellemzoen ezekrol beszelnek?

aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Többek között, mert nem erről szól az a műsor.
aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1#

Beszéltek Nosikáról, most a Motherless ügyről is, ez mint örök aktualitás pl Karsai Dániel kapcsán miért ne merülhetne fel?

Az önkényes mérvadóban rengeteg ilyen téma van például...

aug. 31. 11:26
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Mert ezek megosztó témák, és ők kényszeresen pártatlanok a lehető legtöbb témában. Amikor mégis megszólaltak bármilyen közügyben, abból meg csak a botrányok voltak (tanártüntetések ügyében is kapták az ívet, valamilyen politikai viccelődésből pedig a propaganda gyártott anyagot), és ezután még inkább hátraléptek kettőt.


Azóta legfeljebb csak megemlítenek "forró" témákat, de kétlem hogy állást foglalnának vagy véleményeket mondanának, mert erre kínosan ügyelnek. Egyrészt azért, amit az előző kommentelők írnak, hogy nem erről szól a műsor és a profiljuk (jogos kritika: gamer youtuber minek osztja az észt a politikáról), és az ilyen megmondókból pont van elég podcast most is a neten. Komolyan rendes mentális felüdülés volt az a pár hét szünet Jólvanezígy nélkül, annyira nyomasztó a valóság. Másrészt ha megosztják a közönséget, abból nem profitálnak. Kifizetődő mindenkivel semlegesnek lenni, mint egy oldalhoz húzni.

aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De ezek nem csak (párt)politikai kérdések, ezek szociológiai meg társadalomfilozófiai kérdések elsősorban, persze értem én hogy svájc volt a legokosabb a világháborúk alatt és ez a követendő, csak szerintem ez a pisi langyos "minden ember más, ahány ember annyi igazság, minden nézőpont kérdése" mentalitás állásfoglalás nélkül inkább hipokrata, mint szimpatikus...
aug. 31. 14:04
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem inkább szimpatikus, hogy nem akarják megmondani a tutit.

Én azokat nem nézem, akik állandóan az észt osztják minden témában.

aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

"Másrészt ha megosztják a közönséget, abból nem profitálnak. Kifizetődő mindenkivel semlegesnek lenni, mint egy oldalhoz húzni."

A potenciális nézők harmadik részét viszont azzal vesztik el, hogy csak körbeírják vagy meg sem említik.

aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De ők videójátékoznak és káromkodnak, szerinted ez nem vonz be egy meghatározó nagyságú gyerek és fiatalkorú nézőt? Azoknak hiába fogsz közéletet meg politikát tolni, mert elkapcsolnak. Jobb is, ha nem adják elő a mindenhez értő és mindenbe beleszóló és mindenről véleményt megmondó karaktert, mikor csak annyira felületesen értesülnek dolgokról, amit lehoznak a címlapokon.
aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

6#

A véleményformálás és a megmondó embereskedés két külön dolgo...


8#

Valahol ez is jogos...

aug. 31. 17:59
 10/16 anonim ***** válasza:
30%

"A véleményformálás és a megmondó embereskedés két külön dolgo..."


Hát hogyne.

aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!