Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek kik a leginkább...

Szerintetek kik a leginkább túlértékelt celeb gyerekek? Indokold meg,hogy miért

Figyelt kérdés

Bella és Gigi Hadid


Lily-Rose Depp


Willow és Jaden Smith


Lilly Collins


Hailey Bieber


Paris Jackson


Vagy egy olyan akit nem írtam ide



aug. 17. 08:15
A kérdező szavazást indított:
Bella és Gigi Hadid
Lily Rose Deep
Willow és Jaden Smith
Hailey Bieber
Lily Collins
Paris Jackson
5 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Hailey Bieber inkább a férje miatt lett ismertebb
aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt sem tudok kik ezek, és azt hiszem nem maradtam le semmiről.
aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül egyik se mert mindegyik dolgozik azért valamit. Én inkább North Westet mondanám Kim Kardashian lányát mert gyerek még de mégis sztároknak pedig korához fogva semmit nem tett még le az asztalra. Legutóbb meg a színházi fellépésével tényleg elvágta magát.
aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az én véleményem a következő:


A felsoroltak közül csak egyvalaki nincs túlértékelve, és ő nem más, mint Paris Jackson. A többiek sokkal több figyelmet kapnak, pedig Paris is tehetséges, rengeteg lehetőség rejlik benne. Sajnos mégis csak Michael Jackson lányaként kezelik, és állandóan azt kérdezik, hogy mit csinál azon kívül, hogy Michael Jackson lánya, ahelyett, hogy utánanéznének. Ő egy teljesen alábecsült nő, és sokan nem is tudják, hogy kinek a lánya. A legviccesebb az, amikor azt mondják, hogy csak azért híres, mert az apja Michael Jackson, és ezt általában olyanok mondják, akik eddig azt sem tudták, kinek a lánya.


Paris egyáltalán nem kap annyi figyelmet, mint a Hadid testvérek, akik talán a gazdag és híres szülők, főleg a modell anyukájuk nélkül nem is lehetnének modellek. Vagy ott van Lily Rose és Lily Collins, akik saját sorozatot kaptak. Szerintem Paris is megérdemelné a figyelmet, és nem azért, mert Michael Jackson lánya, hanem azért, mert van tehetsége. Paris már 14 éves kora óta dolgozik, és az apja nem volt mellette, hogy végigkísérje a karrierjét. Sokan azt hiszik, hogy a Jackson vezetéknév előnyt jelent, de úgy látszik, hogy nem, mert ha így lenne, talán híresebb és ismertebb lenne, mint a többiek.


Érdekes, hogy Lily-Rose-t sokan ismerik, de Parist nem. Pedig aki ismeri Michaelt, az tudhatná, hogy van egy lánya, aki már többször is megmutatta a tehetségét. De mivel Michael lánya, figyelmen kívül hagyják, és esélyt sem adnak neki. Még az olyan videókból is kimarad, amelyek a legszebb vagy legszebb szemű hírességekről szólnak. Pedig ő egy gyönyörű nő, gyönyörű kék szemekkel, de más híres szülők gyerekei folyton szerepelnek az ilyen jellegű videókban



Ja és #3 Beyoncé lányát se felejtsük el

aug. 17. 13:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is a Hadid lányokra gondoltam
aug. 18. 08:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!