Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem szimpatikus Imane...

Csak nekem szimpatikus Imane Khelif?

Figyelt kérdés

aug. 9. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy eldöntendő kérdés ebben a formában. Miért nem fejted ki mire gondolsz, és akkor valamit reagálni is lehetne rá egyszavas igen-nem helyett?
aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Igen
aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, titokzatos, mindegyik szakember mást mondott egyik hogy férfinek számít. Másik azt mondta nőnek. Abban is különbözik a szakemberek véleménye,hogy van méhe vagy sem.
aug. 9. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Azt sose tudjuk meg, milye van.

Állítólag nőnek született, csak kapott ffi kromoszómát is. (valami ilyesmi)

De a testfelépítése egyértelműen férfi. Van amikor egy nő később jön rá, hogy férfiként szeretne tovább élni, de a teste alapvetően nem változik. Egy férfias nőn látszik, hogy nő.

aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%

Imane kelif Kromoszómálisan férfi!

Androgén érzéketlenségnek hívják azt az állapotot amikor az embrió nem a kromoszómális nemével megegyező szervekkel jön a világra. Az összes embrió először "nőként" kezdi meg a fejlődést a nemi jellegek csak később kezdenek kialakulni ami már a nemi hormonokon múlik, a tesztoszteron az a ffi hormon ami kialakitja a férfi jellegeket. Imane külsőre bár nő (ha minden igaz) egyértelműen nem teljesen érzéketlen a tesztoszteronra (volt is emiatt kizárása mert doppingnak minősül) az a kromoszómális ferfi aki teljesen érzéketlen a tesztoszteronra az igazi nőknél is szebb. Imane esetében egy (szerintem) igen ferfias es ezaltal eleg csúnyácska nő, akit nem kellene nők között hagyni, az izomzata, csontozata es a felépítése is egyértelműen férfi... Szerencsétlen helyzetben van szegenyke de ezt a helyzetet nem kellene kihasználnia.

szept. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!