Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a kedvenc videód Herbytől?

Mi a kedvenc videód Herbytől?

Figyelt kérdés

jún. 26. 15:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%
Ki az a Murányi akiről most szó van?
aug. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon szerettem Paraniki videóit, szóval amiben benne volt ő is, az tetszett.

Hihetetlen, hogy már nincs köztünk, még a Herbys videóban egészen vidámnak tűnt. Még volt egy live is vele, ami azóta eltűnt január/február tájáról.

Herbyt amúgy nem bírom, mert állandóan ellentmondásos dolgokat állít, szerintem már ő sem tudja mikor mit hazudott és mikor mondott igazat.

aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
#12 így van, ezt hallani másoktól is hogy folyamatosan ellentmond magának, illetve van egy olyan látásmódja is hogy van jó meg "rossz" oldal, akiből hasznot húz és segítségére lehet, azok jók, aki pedig bármilyen ellentmondást felhoz vagy kritikát fogalmaz meg azok rosszak. egy sajátos burokban tartja szándékosan magát és torz képe van a világról, aki egy kicsit is szektikusabban figyeli a videóit, észreveheti. az önpusztító életmód szinten nem nyerő, de valószínűleg ha akarna sem tudna rajta változtatni hosszútávon
aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%
Én jobban akkor nézegettem mikor még Székesfehérváron lakott. A Sümegi időszakban is volt pár olyan főleg főzős videója ami ötletes volt. De most hogy már Pesten lakik az új nőjével már semmi érdekes nincs. Ha fel dobja a YouTube akkor Pesten csavarog vagy szobát alakít át vagy sétál a kutyájával ezekre már rá se kattintok.
aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Most kiderült az is ,hogy púpok nőttek ki a vállán amit próbál titkolni, pedig lehet ezek rosszindulatúak. Ő egy Quasimodo
aug. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amelyikben nem iszik alkoholt és nem degradál másokat
szept. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!